15 Dakikada Çıtı Pıtı Bir İğne Oyası Modelinin Anlatımlı Yapılışı

Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapılışı

Çıtı pıtı bir iğne oyasının yapılışını 15 dakika gibi kısa bir sürede öğrenebileceksiniz. İğne oyası öğrenmek artık çok kolay hale gelmiştir.

Çıtı pıtı iğne oyaları çok şık görünüyor değil mi? Zaten şık göründüğünden dolayı çıtı pıtı model ismi verilmiştir. Özellikle tülbentlere çok yakışan namaz başörtüleri ve mevlüt örtüleri kenarları için kullanılan çıtı pıtı oya modellerini zamanla burada yayınlayacağız. Genellikle 10 ile 30 dakika videolar ile anlatımlı iğne oyaları işinize yarayacaktır. Kısa videolar ile iğne oyası öğrenmek daha kolay hale gelecek.

İğne oyası anlatımlarımız son hızıyla devam etmektedir. Şimdi paylaşacağımız oya modeli çıtı pıtı iğne oyası yapılışıdır. Yapımı kolay olan ve kısa sürede öğrenebileceğiniz dakikalar içerisinde yapıp bitirebileceğiniz motifler. Bu motifleri tüm yazma ve tülbentlerde kullanabilirsiniz. Oya iplerinizi yazmalarınıza uygun alarak videoyu izleyip hemen oya yapmaya başlayabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Eğer anlatımlı modelleri takip etmek istiyorsanız iğne oyaları sayfasına girmeniz gerekecektir. Zamanla anlatımlı modellerin sayısı artacak ve bir çok modele yer vereceğiz. Hobiler sayfası olarak gelin şimdi bu oyanın yapımına bakalım.

Çıtı Pıtı Bir İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın