2 Renkli Kocaman Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Oyalarda gösterişi sevenler için hazırlanmış kocaman çiçekli iki renkli örmesi kolay oya modelini çok beğeneceğinizden eminiz.

Modeli yazmalarınızın dışında havlu kenarlarında ve kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz. Her renginin çok şık duracağı modeli mutlaka denemelisiniz.

Oyanıza başlamadan önce her zamanki yazmanızın tığ battısını yapıyorsunuz. Modelin çiçeklerini yazmanıza ister çok sık isterseniz de seyrek şekilde yapabilirsiniz. Oyanız 100 metre öteden bile fark edilecek güzellikte olacak.

Trabzanlar, sık iğne ve kirpik modeli ile ilerleyen oyayı aşağıda yayınladığımız kısa anlatımlı videoyu izleyerek çok kolay bir şekilde örebilirsiniz.

Şeydanın el işleri’ne gösterişli büyük çiçekli modeli bizlere hazırladığı için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.