2019-2020 Lif Örnekleri ve Yapılışları Hakkında Her Şey

Tüm örgü tutkunlarına selamlar diyerek bugün güzel bir konuya giriş yapıyoruz. Bugünkü konumuz lif örnekleri hakkında olacaktır. Lif çok fazla yapılan ve geniş bir yelpazesi olan örgü çeşididir. Lif modelleri o kadar fazladır ki hangisini yapsam diyerek kafanıza karışabilir. Bu seçim konusunda rahat etmeniz için aşağıda en güzel modellerini sizler için derledik bunlar size yardımcı olacaktır. Her yıl kendi içinde farklılıklar olmaktadır, yani geçen zamanlar beraber görünümlerde güncellenmektedir. Hediye , çeyiz ve günlük olarak kullanım için tercih edilmektedir. Yaptığınız örnekler çok güzel hediyelik olmaktadır. Bunun yanında evlenecek kişiler çeyizleri için kullanabileceklerdir. Evlerinizde duş içinde günlük olarak tercih edebilirsiniz. Kendiniz ördüğünüz de hem çok ekonomik hem de çok pratik olacaktır. Bu konunun diğer ayrıntılarına hep beraber bakalım.

Lif Modelleri Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyatlarını soran kişi sayısı çok fazla olduğu için bu konuya açıklık getirmek istedik. Bazı bayanların zamanı olmadığı için işlemek yerine hazır satın almayı tercih ediyor. Fiyatlar 10 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat değişkenliğinin birçok sebebi vardır. Modelin zorluğu ,verilen emek, ipliğin kalitesi gibi etmenler fiyatları değiştirmektedir. Ben yapayım derseniz iplik ortalama 5-6 TL dir, maliyeti bu kadar olacaktır. Yani kendiniz yaptığınızda çok daha ekonomik olacaktır.

En Güzel Lif Örnekleri(Modelleri)

1.Son Trend Modeller

Her zaman daha trend görünümler isteriz. Bunu sadece modada değil kullandığımız örgülerde de talep ederiz. İşte bu önerimiz en yeni model isteyenlere diyebiliriz. Her gerçekten güzel izlerin olduğu emek verilerek derlenmiş şekillendirmedir. Yapınca sonucu görünce hemen bir tane daha yapmaya başlayacaksınız. Birçok kişi de sizden hemen modelini sorup öğrenmek isteyecektir.

2.Derya Baykal’dan Lif Modelleri

Birçok kişi Derya Baykal’ın yaptığı örgü programını bilir. Bu programda gerçekten çok güzel öneriler sunuluyor. Birçok kadında onun programında olanları sürekli soruyor. İşte bu yüzden bizde o programdaki örnekleri alarak sunmak istedik.

3.Şık Modeller

Biraz daha normal tarzlar değil de şıklık işitiyorsanız değişik desenler ve farklı renklere yer vermelisiniz. Bu şekildeki desen ve ip renkleri ile ortaya çok iyi sonuçlar çıkacaktır. Bu görünümler kullanmak çok hoşunuza gidecektir. Gerçekten ilgi çekici tarzlar mevcuttur.

4.Çeyiz İçin Kullanabileceğiniz Lif Örnekleri

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa hemen çeyizinizi tamamlayın. Bu çeyizi tamamlarken de kesinlikle liflerde bulunmalıdır. Bunun için çeyizlik için olan desenlerden yapıp hemen çeyizinize yerleştirmelisiniz. Yeni evlenecek çiftlere uygun bu modelleri kullanabilirsiniz.

5.2019-2020 Yılı İçin Lif Örnekleri

Bu son iki yılın modelleri içinde fikirler sunduk. Bazı desenler eski ve üstünden yıllar geçmiş artık klasikleşmiş bunların yerine farklı ve hoş görünümler derledik bunlardan ilham alıp denemelisiniz. Her zaman o yılın öne çıkanlarını denemek size artı kazandıracaktır.

6.Çok Beğeneceğiniz Modeller

Beğeni konusunda biraz zor biri iseniz bu fikriler sizler için geliyor. Birçok kadın tarafında çok beğeniliyor ve de sıklıkla tercih ediliyor. Bunları satmak isterseniz çok daha kolay satabileceksiniz. Bu stilleri oluştururken iplerin kaliteli olmasına özen gösterin.

7.Banyoda Kullanabileceğiniz Modeller

Banyo modelleri biraz daha dayanıklı olmalıdır, çünkü sıcak suyun etkisi ile çabuk deforme olmaktadır. Buna dikkat ederek stiller seçmenizi tavsiye ederiz. Banyo içinde gerçekten kullanılması çok hoşa gidiyor. Birçok evde de sıklıkla tercih ediliyor.

8.Çok Tatlı Görünümler

Gördüğünüzde ne kadar da tatlı diyeceğiniz kendinizi alamayacağınız işlemelerdir. Bu örgüleri çok fazla kişi beğenecektir. Hediyelik olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden tatlı modelleri kullanmanızı öneririz.

9.Alışılmışın Dışında Lif Modelleri

Klasikler sizi boğuyorsa bu alışılmışın dışında olanları kullanmalısınız. Her yerde kullanabilirsiniz ve de hediye edebilirsiniz.

10.Basit Görünüm İsteyenlere Örnekler

Zor olanları yapmak size sıkıcı geliyorsa daha basit olanları denemelisiniz. Basit olanlar daha az zaman alacaktır ve kolay oluşturulacaktır.

Kaynak: www.kombinkadin.com

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın