2019 En Trend 35 Değişik Dantel Örnekleri

2019 en trend dantel örneklerini yoksa siz hala görmediniz mi? Geçmişten günümüze modası geçmeyen şeylerden biri olan dantel örnekleri hala günümüzde de çok tercih edilen el işleri arasında. Ama artık klasikten biraz daha farklı değişik modelleri hepimiz arıyoruz. Derlediğimiz bu görselde tüm bilinen klasik dantel örneklerinden biraz daha farklı. Hanımlar sizler için derlediğimiz bu dantel örneklerini gelin hep beraber inceleyelim.

2019 Yılının En Çok Tercih Edilen Dantel Modelleri

blank

Görseldeki dantel örneği hepimizin bildiği çiçekli dantel modelinden biraz daha farklı. Çiçekli dantel modeli tamamen çiçek motifinin dantelde vücut bulmuş haliyle bu örneğimizin sadece çevreleri çiçek gübür detayları ile sıralanmış. Bu modeli çok seveceğinize eminiz.

blank

Nevresim ve yastık kılıflarının vazgeçilmezi dantel modeli renginin mavi olmasıyla farklılığını ortaya koyuyor.

blank

Görseller arasında en şık ve en sıradışı diyebileceğimiz bir model. Kurdele, boncuk, renkli iplik detayları ne arasanız var. Benim tercih ettiğim ve kullanacağım bu modeli sizlere de öneririm.

blank

Saten kumaşa en yakışan şeylerden biri de danteldir. Tamamen dantel sevmeyenler için bu vitrin örneğinin sadece uç kısımlarına dantel ekleyerek zarif bir görüntü elde edebilirler. Saten kumaşın renginden olması dantel örneğinin ayrı bir hava katmamış mı?

blank

2019 en trendler arasında olan dantel örneklerimizden biri de bu görseldeki örneğimiz.Tamamen şık ve asil… Kesinlikle şıklık seven hanımların tercihi olması gerekir.

blank

Bir farklı, sıradışı örnek daha…

blank

Bu dantel modeli de olağanın dışı bir örnek. Ve evinize, eşyalarınıza, mobilyanıza çok yakışacak.

blank

Evet hanımlar bu kare dantel modelimiz sizce de çok hoş değil mi?

blank

Dantellerinize, el işlerinize renk katmaktan kesinlikle korkmayın. Renk katmak modelinize ayrı bir hava katacaktır.

blank blank blank

Pembe danteller de en çok tercih edilenler arasında. Kesinlikle bu modellere bir göz atın ve hatta örneğini çıkarmaya başlayın deriz.

En Moda Dantel Örnekleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank