2019 Yılının En Benzersiz 59 Tığ İşi Oya Modelleri

2019 yılının en benzersiz tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Hanımlar sizler için şahane mi şahane mi 2019 yılının en sevilen, en çok tercih edilen, en çok sipariş alan ve en farklı tığ işi oya örnekleri derledik. Hazırsanız, sizleri en güzel tığ oyaları ile baş başa bırakıyorum. Tığ oyası görselleri sizinle incelemek için ben de sabırsızlanıyorum.

Birbirinden Trend 59 Farklı Tığ İşi Oya Modeli

En çok tercih edilen yazma kenarı oya modellerinden biri de görseldeki tığ işi oya modeli. Tabii ki boncuklar isteğinize göre değişebilir. Göstermek istediğimiz yazma kenarındaki tığ işi oya modeli…

En sade ve en zarif modellerden biri sizce de çok hoş değil mi?

Görseldeki tığ işi modeli en sevdiğim modellerden biri olduğu için uzun uzadıya sizinle konuşabilirim. Bu model hemen hemen her yazmanıza uyacak ve istediğiniz renk ile kullanabilirsiniz. Benim tercihim daha soft renkler oldu.

Bu model de çok tatlış değil mi?

En sevilen ve en çok sipariş alan modellerden biri…

Bu modelin zarifliği peki…

Ben bu tığ işi boncuklu oya modeline bayıldım! Nasıl da asil duruyor değil mi? Tercih edilen renkler çok doğru ve modelde boncuk kullanımı çok güzel bir tercih olmuş.

Tatlı mı tatlı bir yeni tığ işi oya modeli daha…

Bu nazar boncuklu tığ işi modeli tam biz hanımlara göre. Çünkü hemen hemen her hanım nazar boncuğuna hayır diyemez. Öyleyse bu kolay tığ modeli yapmaya ne dersiniz?

Bu nasıl hoş bir tığ işi oya modelidir…

Saks mavisi kesinlikle boncuklu tığ işi oya modellerine çok yakışıyor.

En güzel tığ işi oyalarından biri daha…

Şeker mi şeker bu tığ işi oya modelleri ruhunuzu şenlendirecek nitelikte ve ayrıca çok hoş…

2019’una Damgasını Vuran Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.