2019’un Trendi Penye İpten Örgü Puf Modeli ve Anlatımı

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz şiş ile örülen çok şık konforlu puf yapımını merak eden herkes burada mı? Çok trend olan bu pufları görüp beğenmemek mümkün değil.

Puflarınızı evinizi dekorasyonuna uygun her renk ip ile hazırlayabilirsiniz. Çok seveceğiniz model en çok çocuk ve genç odalarına çok yakışmaktadır.

Pufun yapımı için on numara şiş ve penye ipe ihtiyacınız olacaktır. Dilerseniz pufunuzun içine astar dikebilirsiniz. Astar pufunuzun daha tok görünmesini sağlayacaktır.

Başlangıç aşamasında 46 ilmek atıyorsunuz. Puf yapının tüm ayrıntılarını aşağıda yayınladığımız videodan izleyip evinize konfor katacak rengarenk puflar örebilirsiniz.

Canım anneye youtube kanalı için hazırlamış olduğu güzel model için çok teşekkür ederiz. Destek olmak amaçlı kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.