2020 Yılında Trend Olacak 38 Harika Dantel Modelleri

Dantel Modelleri

2020’de de trend olacak harika dantel modelleri ile sizlerleyiz. Bu modeller 2019’da trend olup 2020’de de trend olabilecek dantellerdir. Danteller evimizin içinde önemli bir yer kaplıyor. Dantel olmadan bir evi düşünemeyiz değil mi hanımlar? Evlerimizin vazgeçilmezi o dantel örneklerini sizler için derledik. Sizlerle bu dantel modelleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Haydi hanımlar hep beraber bu dantel modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

38 Farklı Trend Dantel Modelleri

Dantel

Görselde gördüğünüz dantel modeli 2019 yılında da trend olan ve en çok kullanılan dantel modellerinden biri. Siz de mutlaka bu dantel modelinden işlemişsinizdir. Ama hala işlemeyen hanımlar varsa kesinlikle şiddetle tavsiyemdir.

Dantel Örnekleri

Bej rengi ve beyaz rengin birbiriyle uyumunu geçen yıllardan biliyoruz hanımlar. Dantelin illa ki beyaz olma gibi bir zorunluluğu yok. Hatta farklı renkler katmak danteli diğer dantellerden ayıran bir özellik oluyor.

Danteller

Küçük halka detay dantel modeli sizin de seveceğiniz türden. Hanımlar bu dantel modelleri tam size göre. Kesinlikle hayır diyemeyeceğiniz bu dantel modellerini hem evinizde hem de çeyizinizde kullanacaksınız.

Dantel Modelleri

Görselde gördüğünüz kare dantel modeli vitrinlerinize çok yakışacak. Vitrinlerinizi bu dantel modelinden kesinlikle mahrum bırakmayın.

blank

Tepsi içi dantel modeli nişan tepsinizin vazgeçilmezi olacak. Tepsinize göre dilediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz.

blank

Güzel mi güzel kar beyaz dantel modelini daha önce görmüşsünüzdür hanımlar. Bu dantel modeli 2020’de de trend olacak.

blank

Kare dantel modeli özellikle vitrinleriniz için tasarlanmış. Vitrinlerinizi şık gösterecek bu takımı kesinlikle düşünmelisiniz.

blank

Beyaz dantel algısından kesinlikle uzaklaşıldığını gösteren bir görsel… Sarı dantel ne kadar da yakışmış değil mi dantel modeline. Sizin de artık dantellerinize renk katma vakti gelmedi mi?

Dantellerinizi 2020’de Aşağıdaki Modellere Göre Seçin Pişman Olmayacaksınız

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank