2023 Yılı En İşçilikli ve Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en yeni ve güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. El emeği göz nuru hazırlanın tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayan hanımları hitap eden tığ oyalarını eklerken kolay yapılabilir olmasına özen gösterdik. Sizler de kolay yapılan bu modelleri yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsin. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tek renktir. Tülbent kenarlarına tek renk oya modellerini öneriyoruz. Oya modelleri farklılık katabilir renk katabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modellerini yaparak en güzel modelleri kısa sürede bitirebilirsiniz. Sizler de çeyizleriniz için hazırlayacağınız  oya modelleri hazırlayarak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan pembe renkleri ile hazırlanmış olan tığ işi oya modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. oldukça pratik olan modele boncuk detayları ile süslenmiştir.

Iki renk hazırlanan tığ işi oya modelini sizler dilediğiniz kadar renk ekleyerek tercih edebilirsiniz. Oldukça güzel görünen modeli çeyizleriniz için tasarlayabilirsiniz.

Farklı model arayanlara hitap eden tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de en yeni modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Elişi Hobihanem(Youtube)

Merhaba hanımlar videoda yer alan tek ve tülbent kenarına yapılmış olan renkli tığ işi oya modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modeli gösterişli olması ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler farklı model arayanlara hitap eden tığ oyasını dilerseniz farklı renk tonları ile tercih edebilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz kolay gelsin.