3 Boyutlu Yapraklar Bayan Hırka Yelek Kazak Örgü Modeli

3 boyutlu yapraklar örgü modeli yapılışı

3D yapraklar benim çok beğendiğim eminim sizlerinde beğeneceği çok güzel bir örnek bu örnek ile bayan yelekleri, bebek battaniyesi dahil bir çok çeşitli örgüler örebilirsiniz.

3 boyutlu bir örgü modeliyle karşınızdayız. Herkesin beğeneceği bayan yelekleri, bebek battaniyesi dahil bir çok çeşitli örgülerde kullanılabilen bir örnek. 3 Boyutlu yapraklar örgü modeli bayan yelekleri için birebir bir model. Gönül hanım yine hünerini döktürerek bu modeli takipçilerine paylaşmış. En güzel örgüleri siz yapın diye bizde uğraşıyoruz. En güzel örgüleri yapmanız dileğiyle.

3 boyutlu yapraklar örgü modeli

Gelin yelekleri için Gönül hanım anlatımlı örgüler paylaşıyor. Yeni örgü örmeye başlayanlar için kaçırılmayacak olan videoları sizinle burada paylaşıyoruz. Sıfırdan başlayanların bile kendini geliştirerek yelekler örebileceğini söyleyebiliriz. Yeterki örgü öğrenme hevesiniz ve vaktiniz olsun. Patik, hırka, yelek ve bebek örgüleri örememeniz için hiç bir sebep yok.

Örneğin motifleri 8 ilmek ve 24 sıradan oluşuyor. 2 motif için 16 ilmek 5 tane ek ilmek 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 23 ilmek lazım. Şişinize 23 ilmek atıp hazırlayarak örgüyü yapmaya başlayabilirsiniz.

3 Boyutlu Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın