3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapılışı

3 Ters 3 Büz Bayan ve Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Yapılışı kolay bayan ve bebek yelek örgülerinde kullanılan 3 ters 3 büz örgü modeli yapımı. Örerken zevkle öreceğiniz bir örgü modelinin daha anlatımını paylaştık.

Motifleri 4 sıradan oluşan 3 ters 3 büz örgü modeli ile ister bebek yelekleri ister bayan yelekleri ve gelin yelekleri örebilirsiniz. Bunların dışında da diğer örgülerde de rahatça kullanabileceğiniz bu örgü modelinin keyifle örebilirsiniz. Anlatımlı örgüler isteyenler için en güzel motiflerden oluşan bu örnek en çok yelek yapımında kullanılmaktadır. Siz nerde tercih ederseniz edin bu örnek hepsine de yakışacaktır. Gönül hanımın anlatımıyla size 3 ters 3 büz örgünün yapımını paylaştık.

3 Ters 3 Büz Örgü Modeli

Yeni hobi sitemizde paylaştığımız 10 dakikalık videolar ile size örgü tekniklerini öğretmeye çalışıyoruz. Bu kısa videolar sayesinde teknikleri öğrenerek elbise, yelek, atkı, bere ve kazak gibi örgülerde kullanacağınız modelleri öğreneceksiniz. Genellikle şiş işi anlatımlarına yer veriyor olsak da bazen tığ işleri de paylaşıyoruz. Yeni hobi sitesi olarak daha fazla anlatımlı model paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizi takipte kalarak örgü motiflerini öğrenebilirsiniz.

3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir