Çok Beğeneceğiniz 36 Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Bebek Battaniye Örgü Modelleri

En sıcak tutan bebek battaniye örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Havalar buz ve biz bile bu havalarda donarken çocuklarımız nasıl üşümesin. Biz de bunu göz önünde elbette bulundurduk. Örgüler özellikle bu havalarda bizim ve çocuklarımızın kurtarıcısı oluyor. Hem sıcak tutuyor hem de sevimli bir görüntüsü var. Örgü denilince aklımıza hep sıcak tutması geliyor öncelikle. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için birbirinden güzel örgü modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu örgü modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Sıcacık Tutacak Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz bebek battaniye örgü modelleri gerçekten de oldukça dikkat çekici. Bu modeller hem hoş hem de kalın olması sebebiyle bebeğinizi sıcacık tutacak. Tabii ki kullanılan ip de bu hususta önemli. Bu örgü modellerinin yapılışları hakkında bilgi almak isterseniz YouTube’dan videolu şekilde izleyebilir, yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu işinizi daha da kolaylaştıracaktır. E haydi hanımlar o zaman örgü vakti.

Battaniye Örgü Modelleri

Kullanılan renklerin uyumuna dikkat çekmek istiyorum öncelikle. Bu renklerin birbiriyle uyumu gerçekten de şahane. Yeşil, sarı ve beyaz rengini hiç şüphesiz diğer örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Bu bebek battaniye örgü modelleri hem şiş hem de tığ ile yapılabiliyor. İkisi ile de gayet hoş duracak olan bu örgüleri kaçırmayın derim. bebeğinizin hoşuna gidecek araba, bebek, çiçek, böcek detayları da ekleyebilirsiniz. Tercih sizin elbette.

Bebek Battaniye Örgü

En sevilen bebek battaniye örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modeli 2019 yılında da oldukça fazla tercih etti. Zaten tercih edilmemesi mümkün mü. Bu güzel mi güzel tatlı mı tatlı bebek örgü modelini siz de mutlaka örmelisiniz. Pembe rengi ise tam da kız çocuklarınızın seveceği şekilde.

Birbirinden Sevimli Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri blank blank Örgü Modelleri blank blank Örgü blank blank Örgüler blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.