Bebek Yelek Örgü Modelleri

36 Muhteşem Bebek Yelek Örgü Modelleri

Şeker gibi tatlı kolay bebek yelek örgü modelleri ile karşınızdayız. Havalar buz gibi olmaya başladı ve çocuklarımızın hasta olma ihtimali daha da arttı. Bu yüzden işte burada örgüler devreye giriyor. Sizin de mutlaka örmek isteyeceğiz örgü modelleri elbette derlediğimiz modeller arasında var. Özellikle yelek örgü modelini bebeklerde daha çok tercih ediyoruz. şimdi sizler için derlediğimiz bu örgü modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Bebek Yelek Örgü Modelleri

Bebek Yelek Örgü Modelleri

Harika bir bebek yelek örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü oldukça modern ve güzel. Yakasındaki kürk detayı da ayrı bir hava katmış. 2019 yılında kürk detayları bir hayli fazla kullanıldı. 2020’de de kürk detayları ile oldukça çok karşılaşacağız. Siz de yelek örgülerinize bu kürk detaylarını ekleyebilirsiniz. Hem bebeğinizi sıcak tutacak hem de çok ve tatlı bir görünüm katacaktır.

Bebek Yelek Örgü

En yeni ve en güzel modellerden biri daha. Bu modeli çok seveceksiniz. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu örgü modelini herkes severek tercih ediyor. Eğer bu bebek yelek örgü modelinin yapılışı hakkında bilginiz yok ise YouTube’dan da videolu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Anlatımlı olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Bebek Örgü Modelleri

Kız çocuklarımız için şeker gibi tatlı yelek örgü modeli. Bu örgü modelini hem şiş hem tığ ile yapabilirsiniz. Hangisi ile yapmayı seviyorsanız onu tercih edin hanımlar. Tığ daha sık bir görüntü verecektir, şiş ise daha seyrek bir görüntü verecektir. Ve düğme detaylarını kendi isteğinize göre de değiştirebilirsiniz.

Örgü Modelleri

Tatlı mı tatlı bebek yelek örgü modeli daha. Gri ve pembe renginin uyumu sizce de göz kamaştırmıyor mu? Bu yelek örgü modelini bebeğiniz de çok sevecektir.

2019 Yılında En Çok Tercih Edilen Bebek Yelek Örgü Modelleri

Örgü blank Örgüler blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.