3D Deniz Dalgaları Örgü Modeli Yapılışı

Deniz Dalgaları Örneği Yapılışı

Bebek ve çocuk örgüleri çıtı pıtı gösteren 3D deniz dalgalı örgü modeli yapılışı. Yakın zamanda çokça tercih edilen 3D örgülerin tarifleri.

Deniz Dalgaları Örneği Bebek Yeleği

3D görünümüne sahip olan örgü modelleri bebek ve çocuk örgülerini çıtı pıtı gösteriyor. Şişle örülen örgülerden biri olan deniz dalgaları örgü modelini 3D olarak anlatan Nesrin hanımın videosuna yer vereceğiz. Bu örgü tekniğini öğrenmek istemiş olanlar için de bu bir fırsattır. Yeni hobiler sitemizde bu tarz örgü videoları paylaşılmaya devam edecektir. Takipte kalarak yeni eklenen tarifleri inceleyebilirsiniz.

3D Deniz Dalgaları Örneği

3D Deniz dalgaları örgü modeli özellikle bebek yelekleri ve kız bebekler için eteklerde kullanılmaktadır. Daha doğrusu bu model genellikle kız çocukları ve bebekleri için uygundur. Yapımı için şiş işi örgü tekniği kullanılan deniz dalgaları örneği için şişinizi ve iplerinizi hazı ettikten sonra videoyu başlatabilirsiniz. Gerekli olan tüm malzemeler de videoda belirtilmiştir.

Deniz Dalgaları Örgü Modeli

Modelin ilmek sayıları 9 ve katlarından oluşmaktadır. Modeli çocuklardada büyüklerde de etek uçları ve kazakların uçlarına kullanabilirsiniz. Hepsinde de çok şık duracaktır.

Dalgaları Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın