3’lü Fiyonk İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım

Fiyonk oyası sevenlere 3’lü fiyonk iğne oyası yapılışı videolu anlatımlı olarak buradadır. Yazmalara çok yakışan oya örneğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sizler için paylaşmış olduğumuz Ayşe’nin İğne Oyaları kanalına ait olan 3’lü fiyonk iğne oyası modeli anlatımı aşağıdaki 10 dakikalık videoda detaylı olarak gösterilmiştir. En çok izlenen ve yorumlanan iğne oyası modelini sizinle buluşturuyoruz. Yapımını öğrenmek isteyenler videoyu izleyebilirler.

Fiyonk oyalarının hepsi birbirinden güzel oluyor. Hele birde bu fiyonk oyası daha bir güzel olmuş. Çünkü 3 tane fiyonk modeli üst üste koyularak yapılmış olan iğne oyası daha çok ilgi çekiyor. Tülbent ve yemeni oyası olarak kullanabileceğiniz kolay bir örnek. Videoyu 1 defa izlemeniz yeterli olacaktır.

3’lü Fiyonk İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın