50 ve 60 Yaş Arası Kadınlar İçin En Şık 30 Saç Modeli

saç modelleri

Bu yazımızda sizlere 50 ve 60 yaş arası kadınlar için derlediğimiz en şık ve güzel saç modellerini sunacağız. Saç modelinden emin ve saç modeline güvenen her kadın kendisini daha iyi hisseder. Dolayısıyla yaşınızın ilerlemesi saç modelinizde gerilemeye düşeceğiniz anlamına gelmiyor. Sizler için birçok alternatifi olan saç modelleri en şık ve modern halleri ile bu yazımızda. Eğer saçlarınızı kestirmek veya değişikliğe gitmek istiyorsanız bu saç modelleri çok işinize yaracak. İşte birbirinden güzel saç modelleri:

Katlı ve Kısa Kesim Saç Modeli

saç modelleri

Saçlarınızda kat kullanmak daha dinamik ve hareketli bir saç modeli elde etmenize yardımcı olacak.

Bob Kesim ve Işıltılı Saç Modeli

hairstyle

Bob kesim saç modeli rahat kullanımı açısından size oldukça konfor sağlayacak. Saçlarınızda kullanacağınız ışıltılar ise daha canlı bir saç görünümü elde etmenize yardımcı olacak.

Uzun Katlı Saç Modeli

saç modelleri

Ben çok katlı saçlardan hoşlanmıyorum diyorsanız saçlarınızda tek ve uzun bir kat kullanmak zarif bir saç modeli elde etmenizi sağlayacak.

Peri Kesim Saç Modeli

50 ve 60 yaşlarındaki kadınlar peri kesim saç modelini kullanmayı oldukça seviyor. Bu yaş grubuna oldukça yakışan peri kesim saç modeli ile bakımı şekillendirilmesi kolay saç modelleri elde edeceksiniz.

Uzun Perçemli Peri Kesim Saç Modeli

Saçlarınızda perçem kullanarak peri kesim saç modelini oldukça modernize edebilirsiniz.

Lob Kesim Saç Modeli

Eğer 50 ve 60 yaş grubundaysanız saçlarınızı illaki kısa kullanmak zorunda değilsiniz. Lob kesim saç modeli ile de oldukça modern ve şık bir saç stili elde etmeniz mümkün.

Kabarık Bob Kesim Saç Modeli

Eğer saçlarınızda daha hacimli bir görünüm istiyorsanız bu saç modeli tam da sizler için.

50 ve 60 Yaş Arası Kadınlar İçin En Şık Diğer Saç Modelleri

saç modelleri saç modelleri

50 Yaş Üstü Kadınlar İçin 2020 Saç Modelleri

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.