Bellona Duvar Tv Ünitesi ve Sehpa Modelleri

58 Farklı Bellona Duvar Tv Ünitesi ve Sehpa Modelleri

58 farklı Bellona duvar tv ünitesi ve sehpa modelleri ile karşınızdayız. Oturma odamızın olmazsa olmazlarından biri elbette ki duvar ünitesi ve tv sehpaları. Oturma odasında en ilgi çekici yer belki de burası. Duvar ünitelerine koyduğumuz objelerle, televizyonumuz ile ilgi çekmeyi başarıyor. Duvar ünite ve tv sehpası olanlar yenileri ile değiştirmek istiyor. Olmayanlar ise almak istiyor. Sizler ile bu birbirinden şahane modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Muhteşem Tasarımlar ile Duvar Üniteleri ve Tv Sehpaları

Bellona Duvar Tv Ünitesi ve Sehpa Modelleri

Çok şık bir tasarıma sit olan görselde gördüğünüz tv sehpası ile başlamak istiyorum. Tv sehpası hem sade hem de farklı bir modele sahip. Sadelikten yana olanların bu tv ünitesini tercih edeceğini düşünüyorum.

Bellona Duvar ve Sehpa Modelleri

Ahşap renkli duvar ünitesi İstikbal oturma odası takımı ile bir uyum içinde kesinlikle. Sizin de bu renk oturma odası takımınız varsa kesinlikle tereddüt etmeden tercih etmelisiniz. Bizden söylemesi.

Az önceki görselde gördüğünüz oturma odası takımı ile karşınızdayız. Burada farklı olan duvar ünitesi değil de tv sehpası kullanılmış olması. Duvar ünitesi sevmeyenler büyük ve kaba bulan hanımların tercihi bu görselde gördüğünüz tv sehpası olabilir.

Rengi ve modeli ile harika bir tv sehpası…

Beyaz ve ahşabın büyük buluşması. Oturma odası takımınız özellikle beyaz renginde ise muhakkak bu duvar ünitesi modelini kaçırmayın derim hanımlar. Gerçekten muhteşem bir örnek.

Duvar ünitelerinin bir artı yönü ise obje sevenlerin rahatlıkla istediği yerlere obje yerleştirmeleri. Çünkü onlar için de ayrı rafları mevcut. Görselde gördüğünüz gibi üst raflara objeler, çerçeveler yerleştirebilirsiniz. Ne dersiniz?

Aynı rengin tv sehpası şekli… İstikbal tv sehpası sevenleri de duvar ünitesi sevenleri de unutmamış elbette.

Birbirinden Güzel Duvar Ünite ve Tv Sehpa Modelleri