Adana Kebap Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Adana Kebap Örgü Yelek Modeli

Adı biraz tuhaf gelse de adana kebap örgü yelek modeli göz kamaştırıyor. Örgü bayan yelekleri yapacak olanlara şık bir model.

Adana kebap ile örgü modeli ne alaka demeyin. Adana şişine sarılan kıyma gibi görünen bir model bu. Bayan yelekleri, çocuk örgüleri ve yelekleri gibi örgülerde göz kamaştıran bir örnek. Henüz çok fazla örgüde göremesiniz de yakın zamanda trend örgü modelleri arasına girecek olan bir örgü diyebiliriz. Örgü şişlerden ortaya çıkan bu örnek görüntü olarak biraz uğraştırıcı görünebilir. Daha önce örgü şişlerini eline alan kadınlar videoyu izledikten sonra yapmaya başlarlarsa örgünün kolay ilerlediğini görecekler.

Adana Kebap Örgü Yelek Modeli

Yelek ören kişiler internette genelde anne yelekleri, gelin yelekleri ve bayan yelekleri arıyorlar. Bebekler için yelek arayanları da unutmayalım. Örgüye başlamadan önce motifi bulmak önemli. Roba ve lastikten sonra en önemli olan şey örgü motifleri. Motifler yapıldığı zaman ilmek sayıları çok önemli. Eğer videoyu izlediğiniz zaman bu kısmı kaçırırsanız boş yere örmüş olursunuz. İlmek sayıları ve ters veya düz örgü olduğuna dikkat etmek gerekiyor.

Adana Kebap Örgü Bayan Yelek Modeli Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir