İğne Oyası Modelleri

Ağır ve Çok Gösterişli 37 İğne Oyası Modelleri

Ağır ve çok gösterişli 37 iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Hanımlar gösterişi ve ağırlığı her zaman çok seviyoruz ve her zaman da vazgeçilmezimiz oluyor. Sizler için seçtiğimiz iğne oyaları hem ağır hem de gösterişli. Sizin de çok seveceğinizi düşünüyoruz. İğne oyası yine bizi en çok gösterişli kılacak el işi olmaya devam edecek. Dilerseniz hep birlikte sizler için derlediğimiz bu modellere bir bakalım. Ne dersiniz?

En Gösterişli Biz Olacağız Bu İğne Oyası Modelleri Çok Farklı!

İğne Oyası Modelleri

Güzel mi güzel iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Görselde de gördüğünüz gibi bu iğne oyası modeli hem çok şık hem de çok ağır. Gün ve oturmalarınızın vazgeçilmezi bu iğne oyası modeli olacak. Siz de çok seveceksiniz. O halde hanımlar bu iğne oyası modelini yapmaya ne dersiniz?

İğne Oyası Örnekleri

Siyah yazma kenarlarına en çok yakışan şeylerden biri iğne oyası. Hatta bu iğne oyası renkliyse harika oluyor. O yüzden hiç çekinmeden bu renk ve modeli paylaşabilirsiniz.

İğne Oyaları

Bu iğne oyası modelini de çok seviyorum. Büyük çiçekli iğne oyası modelinin aralarına küçük çiçek iğne oyası serpiştirmek gayet tatlı oluyor ve gayet hoş bir görüntü elde ediyorsunuz.

İğne Oyası

Pembe yazma zaten başlı başına vazgeçemediğimiz tatlı bir yazma. Ve bu yazma kenarına bir de renkli iğne oyası eklendiğinde harika olmuyor mu? Biz bayılıyoruz. Ya siz?

Eşarp Modelleri

Yeşil rengine en yakışan şeyler biri elbette yeşil ve diğer ton renkler. Hanımlar sizin de bu ton yeşil yazmanız var ise muhakkak tercihiniz bu olmalı. Ne dersiniz? Bence efsane olacaktır.

İpek Eşarp Modelleri

Mavi tonunun açık olması yazmayı da yazma kenarı iğne oyası modeli de gayet hoş gösteriyor. Soft renkler sevenlerin tercihi görselde gördüğünüz renkler de olabilir.

En Çok Sevilen İğne Oyası Modelleri

tivil ipek eşarp

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.