Tığ İşi Oya Modelleri

Ağır ve Kaliteli 39 Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Ağır ve kaliteli tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bazı hanımlar ağır tığ işi oya modellerini gerçekten çok seviyorlar. Özellikle doğu bölgemizde yaşayan hanımlarımızın vazgeçilmez tercihi. Biz de sizler için bu ağır ve kaliteli tığ işi oya modellerini derledik. E o halde bu birbirinden güzel tığ işi örneklerini inceleyelim mi hanımlar? Ben de sizinle beraber incelemek için sabırsızlanıyorum. Ya siz?

39 Farklı Ağır Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Hanımlar bu tığ işi modelini ortasında kullanılan ve çevrelenen halka ile ağırlaştırabilirsiniz. Bu halkalar gerçekten de tığ işi oya modelini ağır ve kaliteli gösterecektir. Kullanılan halka büyüdükçe tığ işi oya modelinin ağırlığı daha da artacaktır. Kesinlikle bunu bir düşünün derim.

Tığ İşi Oya Örnekleri

Bu tığ işi oya örneğini size örnek olsun diye buraya koyduk. Bu tığ işi oya modelini nasıl ağırlaştırmak lazım derseniz burada kullanılan tomurcukları daha da büyük yaparak tığ işi oyanın ağır görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tığ İşi

İşte en ağır tığ işi oya modellerinden biri daha. Bu tığ işi oya modelini bilmeyen hanım yoktur. Bunlar her yazmayı ağır gösterecek düzeyde bu tığ işi örneğini siz de çok seveceksiniz buna eminiz.

Tığ Oyaları

Evet hanımlar en ağır tığ işi oya modellerinden biri daha. Gerçekten bu tığ işi oya modeli oldukça hoş ve güzel. Bu oya modelini siz de çok seveceksiniz. Çünkü biz bayıldık resmen.

Tığ Oyası

Çiçekler oyalarımızın vazgeçilmezi. Bu çiçekli tığ işi oya modeli yazmalarınıza ağırlık katacak düzeyde. Bordo yazmalara bu büyüklükte tığ işi oya eklemek tığ işi modelini daha da güzel yapacaktır. Sizce de öyle değil mi?

Görselde gördüğümüz piramit şeklindeki tığ işi oya modeli de en çok tercih edilenler arasında. Ağır tığ işi oya seven hanımlar özellikle bu tığ işi örneğini de tercih ediyorlar.

Urfa Ağır Tığ İşi Oya Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.