Ağlama anne boncuklu tığ oyası

Ağlama Anne Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Boncuklu tığ oyalarının en güzeliyi görmeye şahit olacaksınız. Ağlama anne isimli bu tığ oyası modelini gören çok beğeniyor.

Tığ oyası modeli bulmak artık hiç zor değil. Giriyorsunuz internete yazıyorsunuz tığ oyası modelleri diye en güzelleri karşınıza çıkıyor. Anlatımlarına bir tıkla ulaşarak yapılışını öğrenebiliyorsunuz. Yazmalar. tülbentler ve havlular yapabiliyorsunuz. Eskiden neydi öyle heryerde aynı modelleri görmeye şahit oluyorduk. Şimdilerde öyle mi? Her yazmada bile ayrı model kullanılabiliyor diyebiliriz. Youtube popüler olduktan sonra ve izlenmeye para verdikten sonra anlatımlı modellerinde sayısı artı. Kanallarına anlatımlı tığ oyaları yayınlayanlar hem parasını kazanıyor hemde insanlara yardımcı olmuş oluyor. Bu boncuklu tığ oyası modelinin de anlatımını Derya hanım yapmış. Anlatılan modelde sadece tepedeki boncuk bulunmuyor. Örneğin tamamı videoda boncuk eklemesini ise siz yapabilirsiniz.

Pembe boncuklu tülbent oyası

Bu oya örneği pembe yazmada çok güzel durmuş. Sizde sade ve tek renk yazma seçerseniz oya modeli aynen resimde olduğu gibi görünecektir. Oya yapımındaki renklerin yazmaya uyumu göülmeye değer. Çeyizlerde mutlaka tercih edilmeli!

Çeyiz Bohçası Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir