Ağustos Ayına Özel Birbirinden Farklı İğne Oyası Modelleri

Ağustos ayına özel birbirinden farklı iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. En şık el işi türü ile sizlerle buluşmak istedik. İğne oyaları her an kullandığımız oyalardan biri ve gün geçtikçe yeni modeller ekleniyor ve bu modellerin hepsini yakından takip etmek zor oluyor. Biz sizler için iğne oyası denilince aklınıza gelen zariflikteki modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu aralık ayında da ilgi çekecek iğne oyası modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

Ağustos Ayında Trend Olacak İğne Oyası Modelleri

Hanımlar en güzel en zarif papatya iğne oyası modeli ile başlamak istiyorum. Bu iğne oyası modeli hem şık hem de çok tatlı. Üstelik bu işten gelir elde eden hanımların en çok sipariş aldığı modellerden biri. Siz de kazanç elde etmeye ne dersiniz?

blank

Beyaz yazmaya en çok yakışacak renklerden biri: kırmızı. Kırmızı renkli bu iğne oyası modeli gerçekten muntazam değil mi? Yani açıkçası biz bayıldık. Eğer siz de çok sevdiyseniz muhakkak bu modelden yapmanızı öneririm. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir model. Ve görenin soracağı bu iğne oyasını hemen şimdi örneğini çıkarmanız gerekir.

blank

İğne oyaları sadece yazmalarda değil havlu kenarlarının da vazgeçilmezi. Havlu kenarına da oldukça yakışan bu iğne oyası modelleri sizin de dikkatinizi çekti değil mi? Dikkat çekmemesi zaten mümkün değil. Siz de havlunuzun renk ve modeline göre iğne oyası rengi veya modeli tercih edebilirsiniz. Ne dersiniz?

blank

Bordo yazmalar çok can alıcı durmuyor mu? Bizim en sevdiğimiz renklerden biri olan bordo iğne oyasına da çok yakışmış. Hem de iğne oyası modeli de çok zarif ve kullanılan renkler de birbiriyle gayet uyumlu olmuş. Siz de bu modeli yapmaya ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank