Ajurlu Hasır Örgü Modeli : Bebek Battaniye, Yelek, Hırka Örgü Modeli

Ajurlu Örgü Modelleri son dönemlerde popüler olmaya başladı. Bu yüzden Yenihobi.com olarak biz de ajurlu bir model paylaşalım istedik. Aşağıdaki videoda baştan sona anlatımı ile nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Ajurlu aslında gözenekli anlamına geliyor. Yani belirli aralıkları olan bir örgü modelini göstereceğiz bugün. O yüzden Ajurlu örgü denildiğinde tek bir model aklınıza gelmesin. Farklı modellerde de ajurlu örgü örneği görebilirsiniz.

Bu modeli bebek yeleği ve battaniyesi, hırka, yelek gibi birçok üründe kullanabilirsiniz. Farklı modeller ile de birleştirerek farklı renklerde çok daha güzel kombinasyonlar yakalamanız mümkün.

Küçük Örgü Evi youtube kanalı tarafından hazırlanan Ajurlu Hasır Modeli ile gayet kolay bir şekilde bu modeli çıkarabileceksiniz. Bu güzel el emeği için kendilerine teşekkür ediyoruz. Kanala abone olup, videoyu beğenmeyi de unutmayın.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir