Ajurlu Örgü Bayan Yelek ve Bluz İçin Elmas Modeli Yapılışı

Hem bayan yeleklerinde hemde bluzlarda kullanılabilen ajurlu elmas örgü modeli. Bluz ve yelek örmek isteyenler bu şık tekniği kullanabilirler.

Anlatımı yapılan ajurlu elmas örgü modeli ile güzel bayan yelekleri, gelin kız yelekleri ve bebek örgüleri örülebilir. Resimlerde gördüğünüz gibi yelek ve bluzda denenmiş. Her ikisine de çok yakışan bu örgü tekniği şiş işidir. Elmas görünümünde olduğu için elmas örgü ismini almıştır. Gönül hanımın en çok beğenilen örgü tekniklerinden birisidir.

Ajurlu bluz ve yelek

Yelek modelleri sayfasında hem tığ işi hemde şiş işi yelekler bulunuyor. Kimin kolayına hangisi gidiyorsa onu seçiyor. Fakat tığ ile yelek yapanlara bile önerimiz bu modeli kullanmaları. Yelekleri çok zarif ve güzel gösteriyor. Elmas motifleriyle süslenen yelek gelin yeleği olarak da kullanılmakta. Çeyizlik yelek mi öreceksiniz? O halde çok şık olan bu modeli neden kullanmıyorsunuz? Yaptıkça zevk alacağınız örneklerden biri olan elmas örgü modelini öğrenmek isteyenler Gönülden örgülerin videosunu izleyebilir. Motifler için yapılan ilmek sayıları ve kullanılan tekniği öğrenip yelek örmeye başlayabilirsiniz.

Ajurlu Örgü Bayan Yelek ve Bluz Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın