Ajurlu Su Yolu Yelek

Ajurlu Su Yolu Örgü Bayan Yelek ve Şal Modeli

Ajurlu örgülerde bugünkü model su yolu bayan yelek ve şal modeli. Şallarda ve yeleklerde kullanıldığı zaman herkesin beğeneceği bir örgü ortaya çıkıyor.

Ajurlu Su Yolu Örgü Yelek Modeli

Son zamanlarda ajurlu örgüler sıkça karşımıza çıkıyor. Yelek, şal ve bebek örgülerinde kullanılan ajurlu örgüleri yazlık ve kışlık kıyafetler yapılırken kadınlar kullanılıyor. Ajurlu örgüler şişle örülüyor. Şişlerle ilmek atarak yapılan örgülerle elde edilen kıyafetler hem sağlıklı hemde masrafsız oluyor. Bunun için sadece tuhafiyeden alacağınız şişler ve yün ipler için para harcayacaksınız. Bundan sonrası sizin el emeğinize kalmış bir şey. Bizden en çok istenilen örgülerden olan ajurlu örgülere bir yenisini ekliyoruz. Su yolu örgü modeli ajurlarla yapılıp tamamlanmış. Aşağıda bulunan modelde su yolu motiflerinin yapımı gösterilmiştir.

Ajurlu Örgüler

Tüm ilmek sayılarına motiflerin yapılışlarıyla birleştirilmesine kadar her şey videoda.

Ajurlu Su Yolu Örgü Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın