Ajurlu Zikzaklar Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu zikzaklar örgü modeli bayan yelekleri ve bebek yelekleri örneği

Ajurlu zikzaklar adını verdiğim bu örneği bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi çocuk süveteri atkı şal dahil sayısız birçok örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Örülmesi çok zevkli ve gayet kolay bir örnek.

Gönülden Örgülere ait olan bir örgü olan ajurlu zikzaklar örgü modelini bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz. Bebek yelekleri, bayan yelek modelleri, bebek battaniyesi ve çocuk süveterlerinde kullanılabilir. Zikzak örgü modelini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İstediğinizde de motifleri büyük veya küçük olarak yapabilirsiniz.

Ajurlu Zikzaklar Örgü Modeli

En güzel örgü videoları bence Gönül hanıma ait. Çünkü kendisi çok güzel anlatımlarda bulunuyor. Ayrıca da kanalında hemen hemen bir çok modelin anlatımını paylaşmış. İlmek sayılarını, motiflerinin nasıl yapıldığı, kaç numara şiş kullanıldığı ve iplik olarak neyin kullanılmış olduğu bir bir gösterilmiştir.

Ajurlu zikzaklar örgü modelini örebilmeniz için ilk olarak motiflerin yapımını öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için ise aşağıdaki 10 dakikalık youtube videosunu izlemenizi öneriyoruz. Çünkü tüm detaylar videoda. Örülmesi zevkli olan kolay bir şiş işi örgü tekniğini bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Ajurlu Zikzaklar Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir