Akıllara Kazınacak Olan Değişik Lif Modelleri

Sevgili hanımlar siz değerli takipcilerimize her zaman olduğu gibi yine en özel görseller seçilerek hazırlanmış birbirinden güzel lif modellerini sunan bir yazı hazırladık. Yazımızın içeriğinde son zamanlarda en trend olan ve yapımı da bir o kadar kolay ve pratik olan lif modellerinden örnekler bulacaksınız. Diğer el işi çeşitlerine göre lif yapımı daha çok yaşamın içerisinden bir kategoridir. Kullanım alanı oldukça geniş olan lif modellerinde kare, kalpli, yuvarlak ve uzun olmak üzere birçok şekil ve modele rastlayabilirsiniz. Tekil şekilde uygulayabileceğiniz lif örneklerini takım halinde yaparak çeyiz sandıklarında gönül rahatlığı ile yerleştirebilirsiniz. Çeyiz sandıklarının olmazsa olmazı lif takımlarını yazımızın sonuna ekleyeceğimiz lif yapımı detaylı anlatım videosu ile kolaylıkla kendi ellerinizle tasarlayabilirsiniz. Şimdi dilerseniz en sevilenlerden derlediğimiz lif örneklerinin detaylı incelemesine başlayalım.

Takım Lif Modelleri

Görselde yer alan takım lif modelini Sizlerde çiçekli süsleyebilirsiniz. Oldukça güzel görünüyor modeli hemen yapmaya başlarsınız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Farklı model arayanlara hitap eden lif modeli örenleri kendine hayran bırakıyor. Yapım aşaması kolay olan model birini öğrenenler de yapabilir.

3 renk tercih edilen modeli çok güzel görünmektedir. Sizlerde el emeği çeyizlere bu güzel lif modelini yapabilirsiniz.

Farklı Lif Modelleri

Çiçekli Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

Kıymetli takipçilerimiz tahmin edilebileceği üzere günlük kullanımda tercih edilecek lifleri hazır şekilde almak hiçbirinizin içine sinmeyecektir. Çünkü lif örneklerinde diğer el işi modellerinden farklı olarak üretilen mamul direkt tele temas edecektir. Bu sayede lif yapımında en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de iplik seçimidir. Tamamen pamuklu iplik seçilerek tercih edilen lif örnekleri diğerlerine göre daha hızlı yıpransa da sağlık açısından en mantıklı olanıdır. Kendi günlük kullanımımızın yanı sıra geleceğimizin teminatı olan bebeklerimizin banyo sağlığı açısından da kendi elimizde yaptığımız birbirinden güzel lif örnekleri gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Detaylı anlatım videomuza geçmeden önce lif yapımında modele takılı kalmamanız gerektiğini belirtmek. Çünkü standartların dışında lif örnekleri tamamen kendi zevkinize göre tasarlanmalıdır. Şimdi sizleri lif yapımı konusunda fikir sahibi edecek detaylı anlatım videomuz ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.