Akıllara Kazınan Renkli Lif Modelleri

Merhaba hanımlar. Bugün sizler için en güzel lif modellerini bir araya getirdik. Çeyizlerinize çok yakışacak Lif örneklerini sizler de seçerek yapabilirsiniz. Lif modelleri arasında en kolay ve pratik olan modelleri sizlere sunuyoruz. Yapacağınız lif örneklerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirirsiniz. Farklı model arıyorsanız dilerseniz modelleri birbiriyle harmanlayabilirsiniz. En yeni lif modellerini seçerek dilediğiniz renk ve tasarımda hazırlayabilirsiniz. Boncuk ve çiçek detayları ekleyeceğinizi modelleri şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Çeyizlere çok yakışacak lif modellerini birden fazla hazırlayarak değerli çeyiz sandıklarına değer katabilirsiniz. Gelin damat lif modelleri de sizler için ekledik. Fiyonk detayları ile süsleyeceksiniz gelin damat lif modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı lif modellerinde kullanılan İplik ve şiş numarası oldukça önemlidir. Elinizin yatkın olduğu şiş numarasını seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel lif örneklerini detaylı şekilde göz atalım.

Çok Kolay Lif Modeli Örnekleri

Gelin damat lif modelleri çeyizlerin en güzel çeyizlikleri olmaya devam ediyor Sizler de çeyizlerinize fiyonk detayları ve boncuk detayları ekleyerek Lif örneklerini hazırlayabilirsiniz. Siyah beyaz tercih edilen lif modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır

Görselde yer alan mor ve beyaz renklerin yer aldığı kat kat hazırlanan lif örneklerini sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Boncuk detayı da çok güzel görünmektedir.

Yapım aşaması kolay olan lif modeli gösterişli olması ile oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu lif modelini fiyonk detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz ve kurdeleler ile de bu modeli daha güzel hale getirebilirsiniz.

Görselde yer alan yıldız model lif modeli kabartmalı olarak hazırlanmıştır. Sizler de kabartmalı Yapılan bu modelleri dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Tek renk ya da iki renk tercih edeceğiniz bu güzel modeller çeyizlerinize çok yakışacak.

Beyaz tek renk zemin üzerine yapılan gül model lif modeli çok güzel görünmektedir. Sizlerde en yeni lif örneklerini yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz

Takım lif modellerinin çiçek detayları ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz. Set halinde hazırlanan lif örnekleri en çok tercih edilen modeldir.

Kabartmalı lif modelini sizlerde kırmızı tercih ederek yeni gelinlere hediye edebilirsiniz. Çok sipariş alan lif modellerini yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz.

Takım lif modelini güllü, katlı, simli iplik seçerek yapabilirsiniz. İki renkli lif örneğini kısa sürede bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan iki renk lif modelini sizlerde yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz. Halkalı lif örneği çok güzel görünmektedir.

Yapılışı kolay lif modeli yeni öğrenen hanımlara hitap etmeye devam ediyor. Sizlerde bu modeli dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Uzun Takım Lif Modelleri

İki Renk Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım Gökçe (Youtube)

Videoda yer alan lif modeli renkli tercih edilerek hazırlanmıştır. Beyaz gri ve turuncu renklerin yer aldığı çok güzel görünen lif modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağını lif örneklerini hazırlayarak en güzel modellere sahip olabilirsiniz yapım aşaması kolay olan lif modelleri şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. El emeği göz nuru hazırlayacağım lif modelleri çeyizlerinize de çok yakıştık çeyizlerinizin vazgeçilmezi olacak olan lif örneklerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayan Hanımlar lif modellerini boncuk ve çiçek detayları ile süsleyerek hazırlayabilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek bu güzel lif modellerini detaylı şekilde inceleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.