Aklınızı Alacak Yeni Örgü Modelleri

Mutlaka denenmesi gereken yeni örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Gün geçmiyor ki yeni örgü modelleri çıkmasın. Sizin de şahane diyebileceğiniz bir çok örgü modelleri seçtik ve derledik. Bu örgü modellerini sizin de sabırsızlıkla beklediğinizin farkındayız. Yeni örgü modellerini bebek örgülerinden seçtik. En çok tercih ettiğimiz bu grubu biz de sizler için araştır ve en yenileri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu yeni örgü modellerini beraber inceleyelim, ne dersiniz?

Muhteşem ve Tatlı Yeni Örgü Modelleri

İlk önce renkleriyle dikkat çeken bu yeni örgü modeli sizin de hoşunuza gitti eminim. İlk önce renklerinin uyumu ile başlamak istiyorum. Böyle soft tonlar 2019 yılında biliyorsunuz ki çok tercih edildi ve 2020 yılında da tercih konusu olacak. Siz de şimdiden iplik renklerinizi ona göre hazırlayın hanımlar. Modele gelecek olur ise şapkası, patiği ve hırkası ile muhteşem bir örgü modeli. Detayı da es geçmemek gerek. Emziklik detayı da gözümüzden kaçmıyor. Hem şiş hem de tığ ile örülebilen bu örgü modellerini sizin tercihinize bırakıyoruz.

Kürk ve ponpon detaylı bu örgü modeli hem şık hem de bir o kadar harika. Siz de yelek veya patik örgülerinize görselde gördüğünüz gibi kürk veya ponpon detayı ekleyerek şirinleştirebilirsiniz. Sizlerinde hoşuna giden bu yeni örgü modelinin yapılışı da oldukça kolay. Hepinizin yapacağına inanıyorum hanımlar. Ama elbette takıldığımız veya bilmediğimiz noktalar olabilir. Bu gayet normal. Bu gibi durumlarda da internetten bu örgülerin yapılışını videolardan izleyebilirsiniz. Anlatımlı olması da bizim için daha yararlı olacak ve zaman kazandıracaktır.

Tabii ki örgü deyince aklımıza yalnızca kıyafet gelmiyor. Örgü oyuncaklar olarak geçen amigurumi olarak adlandırılan bu oyuncak modelleri çocuklarımız için oldukça faydalı. Dışarıdan içerisinde ne kullanıldığını bilmediğimiz oyuncakları tercih etmek istemememiz gayet doğal. Biz de en güvenilir oyuncağı elbette kendimiz yapmalıyız. Bu bebeği çocuklarınız da çok sevecek.

Çok Sevilen Yeni Örgü Modelleri

 

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.