Aklınızı Başınızdan Alacak Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Her oyacı kadın kendine yeni model yapmak ister. Herkesin farklı model çıkarmaya başladığı bu günlerde aklınızı başınızdan alacak boncuklu tığ işi oya modeli yapımı.

Aklınızı Başınızdan Alacak Boncuk Oyası

Eskin babaanneler, anneanneler başlarını kapatmak için yemeni, yazma ve tülbentleri sıklıkla yapıyorlardı. Şimdilerde büyüklerden daha çok gençler bu işle uğraşmaya başlamışlar. Genç kadınlar ev işlerinden vakit bulduklarında bir şeylerle uğraşmak için kendilerine uğraş buluyorlar. Bu uğraşların arasında oyalar da bulunuyor. Bir kaç çeşit oya yapma tekniği vardır. Tığ oyaları bu tekniklerden birisidir. Tığ oyası ile çiçekli, pullu, boncuklu yazmalar ve tülbentler yapılmaktadır. Eğer bir uğraş içerisine girmek istiyorsanız şık oyalarla kendinize ve çevrenizdekilere yazmalar işleyebilirsiniz. Aklınızı başınızdan alacak ve çok beğeneceğiniz bu tığ oyasını gelin bir kaç dakikada öğrenin.

Aklınızı Başınızdan Alacak Boncuk Oyası Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir