Amigurumi Elbise Ceket Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar el emeği göz nuru hazırlanan birçok bebek örgü modelini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken örgüleri yaparak ortaya harika dinler çıkarabilirsiniz. Kış aylarına hazırlık olarak hazırlayabileceğiniz bebek örgü modelleri dışında sizler için hazırlamış olduğumuz yaz aylarına uygun tatil beldelerinde giyilebilecek bebek örgü modellerinde derledik. Çok severek kullanacağınız bu bebek örgü modellerini anne kız kombinleriniz için tasarlayabilirsiniz. Hızlı ilerleyen örgü modeli yeni başlayan hanımların da tercihleri arasında yer alıyor. Sizler de örgüye yeni başlamışsanız bu güzel modelleri seçerek kaliteli iplikler kullanarak harika modeller hazırlayabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınızı örgü modellerini çiçek ponpon boncuk kol detaya ekleyerek de daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgüleri detaylı şekilde inceleyelim.

Çiçekli Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek ve patik örgü modeli en güzel modeller arasındadır tarzınız uygun hazırlayacağınız örgüleri kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgü modeli ponpon detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu güzel örgü modelini tasarlayarak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Rekor satış yapan ceket örgü modeli çiçek motifleri ile tasarlanmıştır. Sizler de bu güzel modeli hem kız hem de erkek bebekler için yapabilirsiniz.

Kolay ve Güzel Örgü Modelleri