Amigurumi ve Elbise Örgü Modelleri Farklı Tasarımı ile Sizlerle

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanan en güzel örgü modellerini bugün sizlere sunuyoruz bebekleriniz için tasarlayacağız birbirinden güzel amigurumi ve elbise örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. En güzel hediyelikler arasında yer alan son zamanlarında en çok sevilen ve yapım aşamaları merak edilen amigurumi örgü modelleri hem sağlık açısından hem de bebeklerimizin güvenliği açısından oldukça güzel modellerdir. Sizler de bu modelleri bebeklerinizin cinsiyetine uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Hem dişli hem de çok farklı açıdan hazırlayabileceğiniz örgüleri yaparak hamile annelere hediye edebilirsiniz. Elbise örgü modelleri ise bebekleriniz kış aylarında bu güzel örgülerle çok şık görünecek dilediğiniz renkte seçerek bu güzel modelleri hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en farklı modellere göz atalım.

En Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan tulum örgü modeli en sevilen ve bebeklerin kış aylarında en çok tercih ettiği örgü modelleri arasında ve rahat modeller arasında yer alıyor.

Görselde yer alan ceket örgü modeli fiyonk detayları ile süslenmiştir. Sizler de el emeği göz nuru bu güzel örgüleri yapabilirsiniz.

Sade ve şık hazırlanmış olan ceket örgü modeli kahve ve beyaz renkler ile tasarlanmıştır.

Amigurumi örgü modeli bebeklerinizin en çok severek kullanacağı oyuncaklar arasında yer alacaktır.

Kız bebek örgü modeli set halinde hazırlanarak yeni doğum yapan annelere ve hamile annelere hediye edebilecek bir modeldir.

Çok kolay yapılan örgü modelini bir günde birçok hazırlayıp oldukça güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Elbise örgü modeli yaz kış vazgeçilmez en güzel ve en yeni modellerdendir. Sizler de tarzınıza uygun örgüleri yapabilirsiniz.

Gösterişli Örgü Modelleri