Amigurumi ve Miniklere Harika Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar çok severek kullanacağınız birbirinden güzel örgü modellerini sizler için hazırladık. Bebeklerinizin çok hoşuna gidecek bu örgü modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü modelleri son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alırken sizler de bunları yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz. Yapım aşaması oldukça kolay olan örgü modellerini dilediğiniz renkte ve desen de yapabilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları ile süslü hale getireceğiniz örgüleri dilerseniz tek renk yaparak sade hale de getirebilirsiniz. Çok severek kullanacağınızı örgü modelleri farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Şapka, örgü, ceket, yelek birçok örgü modelini eklerken bunların yanında hediyelik olarak amigurumi örgülerini de yapabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve güzel örgü modellerine göz atalım.

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek örgü modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de yelek örgü modelini patikler ile birlikte set haline getirerek hazırlayabilirsiniz.

Sade beşik görünen ceket örgü modellerini ponpon detayları ile süsleyerek oldukça kullanışlı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan oldukça şık görünen örgü modeli kız bebekleriniz için tasarlanmıştır. Sizler de bu örgüyü yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz.

Nostaljik örgü modelleri isteyen hanımlar görselde yer alan oldukça şık görünen örgü modeli boncuk ve dantel detayları eklenerek süslenmiştir. Sizler de bu örgü modelini kurdele detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Elbise örgü modelinin üzerine hazırlanmış olan kısa bolero ceket örgü modeli çok şık görünmektedir sizler de şık görünen örgü modelini kış aylar için bebeklerinize hazırlayabilirsiniz.

Yaka detayı ve çiçek detayları ile süslenmiş olan örgü modeli en yeni modeller arasındadır. Sizler de çok severek kullanacağınızı ve örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri