Anadolu’nun En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Anadolu’da çok tercih edilen 39 tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Tığ oyaları da iğne oyaları kadar sevilen el işlerinden. Sizin de hayır diyemeyeceğinizi düşündüğüm tığ işi oya modelleri seçtim sizler için. Tığ oyaları en çok Anadolu bölgesinde tercih ediliyor. Ve tüm güzel ve tüm yeni modeller de oradan çıkıyor. Siz de dilerseniz bu tığ oyalarını bizimle beraber inceleyelim, karar verebilirsiniz. Şimdi dilerseniz hep birlikte birbirinden güzel Anadolu bölgemizde en çok tercih edilen 39 tığ işi oya modelini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen 39 Tığ İşi Oya Modelleri

Çok sevdiğimiz ve çok tercih ettiğimiz renk ile başlamak istiyorum. Tek renk başörtülerine yine aynı renk tığ oyaları oldukça yakışıyor. Görselde de gördüğünüz gibi kırmızı rengine yine kırmızı oya tercih edilmiş. Bu oyalarınızı daha da şık gösterecektir. Hem de bu model sadece başörtü kenarında değil havlu kenarında da kullanılabilir. Öyle şey olur mu demeyin gayet de güzel olur. Zaten artık havlu kenarında dantel kullanılmalı algısı hemen hemen hiç yok. Sizin de tercih ettikten sonra havlu kenarlarınızın vazgeçilmezi oyalar olacaktır.

Elbette siyah rengini de es geçmemek gerek. Siyah başörtü kenarına elbette kırmızı tığ oyası çok yakışacaktır. Görselde de gördüğünüz gibi çok yakışmış da. Siz de bu şekilde tercihler yapmak isterseniz tam size göre bir tercih olacaktır. O halde hayır diyemeyeceğiniz bu tığ oyasını şimdiden yapmaya başlayın derim ben. Hem de yapılışı oldukça basit. Bu modelleri yapıp para da kazanabilirsiniz. Çok sipariş alacağınız bu tığ oyası modeli sizin de tercihiniz olacak. Ama yapılışı hakkında bilginiz yoksa YouTube veya internetten üzerinden videolu bir şekilde bilgi de alabilirsiniz. Anlatımlı olması sizin de işinizi kolaylaştıracaktır.

Rengiyle ihtişam yaratan bu tığ oyası gerçekten de çok hoş. Sizin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm bu tığ oyası en yeni ve yapılışı en kolay olanlardan. Hem sizin hem de çevrenizdekilerin tercihi olacak bir tığ oyası.

2020 Yılında da Çok Sevilecek Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.