Anadolu’nun Gözdesi El Emeği Dantel Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel Anadolu’nun gözdesi ve vazgeçilmezi olan dantel modellerini sizler için hazırladık. Farklı model arayan hanımları hitap eden birçok yeni modeli tasarlarken kolay yapılabilir olmasına dikkat ettik. Sizler de el emeği göz nuru çeyizliklerinize bu güzel dantel modellerini yapabilirsiniz. Kızlarınızın çok severek kullanacağım en trend dantel örneklerini de ekledik. Günümüzde dantel modeli tercih edilmiyor diyenlere inat farklı ve güzel modern dantel modellerini hazırladık. Sizler de bu güzel dantel modellerini yaparken çok keyif alacaksınız sazelikten yana olan hanımların tercihi olan beyaz renk dantel modelleri yoğunluğumuz arasında yer almaktadır. Sizler de çok kullanılan dantelli kullanışlı olan dantel modelleri arasında yer alan beyaz dantel örneklerini hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz kumaşlar üzerine hazırlayacağımız dantel modellerini kumaşlar ile aynı renk tercih edebilirsiniz. Tasarım harikası olan dantel modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel dantel modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Güzel Dantel Modelleri

Görselde yer alan salon takımı dantel modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizler de evlerinize Zarafet katmak için bu güzel dantel modellerini yapabilirsiniz. Farklı model isteyen hanımlar dilerseniz dantel modellerine çiçek ve boncuk detayları ekleyebilir.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan dantel modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de evlerinize bu güzel dantel modeli yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Orta sehpa üzerine yapılan dantel modeli fiskoslar arasında en sevilen olmaya devam ediyor. Sizler de çok güzel görünen bu dantel modelini yapabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı danteller arasında yer alan fiskos modeli şık tasarımı oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde hamaratlığın sergilemek için çeyizlerinize bu danteli yapabilirsiniz.

Yapım aşaması zor olan dantel modeli farklı model arayan hanımlara çok iyi gelecek daha önce hiçbir yerde görmediğiniz dantel örnekleri arasında yer alacak modeli sizler de yaparak çeyizler oluşturabilirsiniz.

Görselde yer alan dantel modelleri çeyizleri vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sizler de çeyizlerinize salon takımı, masa örtüsü, pike kenarı, yatak örtüsü, havlu kenarı birçok alanda dantel örneğini hazırlayabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan dantel modeli yeni öğrenen hanımlar için hazırlanmıştır. Yılların eskitemediği dantel modelleri arasında yer alan danteli yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Genç kızların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan danteli Sizler de yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Görselde yer alan dantel modeli üzerine kabartmalı olarak çiçek ve boncuk detayları ekleyerek daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Kolay Dantel Modelleri

Çiçekli Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Serap ile El Sanatları (Youtube)

Videoyu sizler için hazırlamış olduğumuz yapraklı yonca dantel modeli en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu dantel modelini yaparak çeyizlerimizi ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak dantel modelleri arasında yer alan dört yapraklı yonca modeli hemen yapmaya başlarsınız kısa sürede kolaylıkla bitirirsiniz. El emeği yoğun olarak kullanıldığı bu modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Yeni öğrenen hanımlar için biraz zor olsa da bu güzel dantel modelini mutlaka incelemeden geçmemelisiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan dantel modeli şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de bu güzel dantel modelleri yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz. Çok satan  bu model 2023 yılında satış rekorlarına koştu. Birlikte bu güzel dantel modelini videodan izleyerek sizler de yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olan hanımlara kolaylıklar diliyorum.