Anadolu’nun Gözdesi Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modellerini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımı ile dikkat çeken tığ modellerini sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Kolay yapılan tığ modelleri yeni öğrenen hanımlara hitap etmektedir. Sizler de yeni öğreniyorsanız bu güzel tığ modellerini yaparak en modellere sahip olabilirsiniz. El emeği de yoğun olarak kullanıldı tığ oyaları çok satan modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel tığ modellerini yapabilirsiniz ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi olan tığ modelleri son zamanlarda çok tercih ediliyor kolay yapılabilir olması ile de dikkat çeken tığ modelleri şehirlerin vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Renkli tülbent kenarına renkli tığ modellerini yapabilirsiniz. Sade renk tığ işi oya modellerine ise sade renklerde tülbent ile birleştirebilirsiniz. Detayları ile süsleyebileceğiniz tığ işi oya modellerini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte detaylı şekilde inceleyerek tığ oyalarını seçerek sizler de yapmaya başlayabilirsiniz kolay gelsin.

Renkli Tığ İşi Oya Örnekleri

Renkli tülbent kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanan çok kolay tığ işi oya modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan tığ modellerini yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan tığ oyaları şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Çeyizlerinize çok yakışacak tığ işi oya modeli pırpır model seçilerek hazırlanmıştır. El emeği göz nuru hazırlanın tığ işi oya modeli işçilikli görünmektedir.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan görselde yer alan kahverengi tonlarının kullanıldığı tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel tığ işi oya modelini yaparak özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına hazırlan pırpır model ile hazırlanmış olan pembe krem ve pembeli renk tonları kullanılan tığ oyası sadeliği ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Tek renk tülbent kenarına yapılan tek renk tığ işi oya modeli şık tasarımıyla günlük kullanıma uygundur. Sizler de kolay yapılan bu modeli yaparak kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan rengarenk tığ işi oya modeli çok kolay yapılmaktadır. Sizler de bu modeli yaparak yeni gelinlere çeyizlik olarak tercih edebilirsiniz.

Sade ve şık hazırlanın tığ işi oya modeli pembe ve beyaz renk tercih edilerek hazırlanmıştır.

Hamarat hanımların tercih edeceği tığ oyaları çok güzel görünmektedir. @oyalarim_hira_25 Instagram hesabından en güzel tığ işi oya modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Tek Renk Çok Kolay Tığ İşi Oya Modelleri