Ankara Kermesinde Lif Modelleri Rekor Satış Yaptı

Merhaba değerli takipçilerimiz yumuşacık ve kıpır kıpır lif modellerini sizlere sunmak için heyecanlanıyorum. Kişiye özel olan lifin modelinin de kişiye özel olması için kare, örgü, kalpli gibi farklı şekilde lif uygulamaları yapılmaktadır. Lif yaparken dikkat edilmesi gereken husus renk ve deseninin haricinde kullanılan ipin kalitesidir. Yenihobi.com olarak bundan dolayı tanıdığınız insanlardan ip almak en doğrusu olacaktır. Son zamanlar da gündüzüne çıkan kese lif modeli de oldukça kullanışlı. Lif modelleri hızlı ve değerli bir hediyeleşme şekli olduğu için boş zamanlarınızda yapıp kenara koyacağınız renkli eğlenceli lif örneklerini de sizlere sunuyoruz. Son olarak kalitesini asla bilmediğimiz bir şeyi göz bebeğimiz bebeklerin tenine dokunduramayız. Bu yüzden en kaliteli iplikleri kullanarak kendi ellerinizle bebeklerinize liflerini yapabilirsiniz. Sizler için tasarladığımız modelleri izlemeye geçelim..

Uzun Kare Yıldızlı Lif Modelleri

Kat kat yapılan lif modelini set şeklinde hazırlayarak tercih edebilirsiniz. Takım lif modelini simli iplik yaparak tercih edebilirsiniz.

Nazar boncuklu lif modeli sepet model üçlü model ve uzun model olarak tercih edilmiştir. En çok gelin bohçalarına yapılan lif modelleri arasında görsel yer alan lif örneği yer almaktadır.

Uzun lif modelini dilerseniz tek renk yapabilirsiniz. Çizgili lif modelini şık şekilde yapabilirsiniz.

Çiçekli lif modelini iki renk tercih edebilirsiniz. El emeği göz nuru lif modelleri kolay şekilde yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan kare lif modelini renkli yaparak basit şekilde tasarlayabilirsiniz.

Farklı figürler ile yapılan lif modelini renkli yada tek renk yapılabilir. En yeni lif modelleri arasında görsel yer alan lif örneği yer almaktadır.

Boncuk ve inci detayları çeyizlik lif modellerine çok yakışıyor. Sizlerde kare lif modelini en güzel detaylar ile süsleyebilirsiniz.

Yuvarlak lif modeli çift katlı yapılarak şık görünüme ulaşmıştır.

Yılların eskitemediği lif modeli farklı detaylar ile süslenmiştir.

Geometrik desenli lif modelini en güzel detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz renkte lif modellerini yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Düz şekilde örülen lif modelinde simli iplik kullanılmıştır. Çok kolay olan lif örneğini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz

Takım lif örneklerini sizlere çeyizleriniz için tasarlayabilirsiniz.

Kullanmaya kıyamayacağınız lif modelini en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.

Sabun lif modellerini en güzel detayları ile hazırlayabilirsiniz. @ekin_lif Instagram hesabından harika görünen lif modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Banyo lif modelleri arasında en çok sevilen modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz. Görselde yer alan lif modelinde dolgun fıstıklı lif modelleri arasında yer almaktadır.

Parça halinde hazırlanan lif modelinde motifli lif örnekleri arasında yer almaktadır.

Püsküllü ve saçaklı lif modelleri papatya model ile birleşince çok güzel görünmektedir.

Kafes model lifleri de yıldız model şeklinde yapabilirsiniz. İdeal boyutu 110 zincir çekerek yapmaktadır.

Gül model düz lif örgü modelini baklava model lif modellerine de uygulayarak farklı model yapabilirsiniz.

Renkli ve banyolar için yapılan lif modelleri boncuk ve inci detayları tercih edilmiyor. İnci ve boncuk detayları en çok çeyizlik lif modellerine yakışıyor.

İki renk tercih edilerek yapılan lif modeli şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Çiçekli ve Boncuklu Lif Modelleri

Çok Kolay Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: SUZANIN ELİŞİ DÜNYASI (Youtube)

Videoda yer alan kolay lif modelini sizlerde en güzel renkleri tercih ederek yapabilirsiniz. Yapım aşamalarını ayrıntılı anlatılmış olan lif örneğini sizlerde çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Tek renk yapacağınız lif modelleri arasında bu harika modeli ekleyebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.