Anlatımı istenen iğne oyası modeli

Anlatımı İstenen Kolay İğne Oyası Modeli Paylaşıldı

Anlatımı istenen kolay iğne oyası yazma modeli anlatımı paylaşıldı. Çok istek olan bu modeli herkes buradan öğrenecek.

Çok istek alan iğne oyasıyla beraberiz. Bu yazma oyasını görenler iğne oyası yazma nasıl yapılır? diye soruyorlardı. Bizde kadınlar meraklarını gidersinler diye resimli anlatımını paylaştık.

Yazmayı başlamadan önce bir kaç malzemeye ihtiyacınız olacak. Bunların başında yazma geliyor. Sonrasında ise iğne ve oya iplerinizin olması gerekli. Bu malzemeleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken şey aşağıdaki resimli anlatımı dikkatlice incelemek. Resimli anlatım 4 aşamadan oluşuyor. Bu 4 aşamayı sırasıyla takip ederseniz oyanın nasıl yapıldığını da çözersiniz.

Bu model yazma kenarları için kullanılan bir model. Bunun gibi yüzlerce örnek bulunuyor. Zaman zaman ziyaretçiler örnekleri incelerken nasıl yapıldığını soruyorlar. Hepsinin anlatımını bir defada paylaşmanın imkanı yok. Ancak en çok istek alan modelleri paylaşınca bir çok kişi faydalanıyor. Bu model çok fazla sorulduğundan aşağıda paylaşılmıştır.

Çok İstek Alan İğne Oyası Yazma Modeli

Anlatımı istenen iğne oyası

Anlatımı istenen yazma modeli

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir