Anlatımlı 4 Adet Yeni İğne Oyası Modelleri

Anlatımlı iğne oyası modellerini kolaylık olsun diye bir araya topladık. Yeni iğne oyaları anlatımlarını sürekli güncellenen bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Maydanoz Dağı ( Sinek Kanadı ) Örneği ile Yapılan Fiyonklu Oya Modeli

Kolay Fiyonklu Oya Modeli

Maydonoz diğer bi söyleyişle sinek kanadı dağı yapımı aşama aşama sizlerle. Ayrıca aşağıdaki kolaj resminde oyanın yapılışına dair tüm ayrıntılar gösterilmiştir. En çok sevmiş olduğum oyanın yapılışını ve yazmada nasıl göründüğünü Merve hanım bizimle paylaşmış.

Firkete ile Fiyonklu Oya Yapımı

Firkete ile Fiyonklu Oya Yapılışı

Çok sevilen boncuklu fiyonk modelinin aşama aşama anlatımı. Firkete yardımı ile yapılan bu iğne oyası yapılışı çok kolay. Anlatımlı iğne oyaları modellerinin en kolayı diyebilirim. Fiyonklu modelimiz aşağıdadır.

Çok Beğenilen Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Çok Beğenilen Çiçekli Oya Yapılışı

Çiçekli oya modellerinin en çok beğenilenini paylaşıyoruz. Yine Merve hanımın anlatımıyla geniş çiçek ve yapraklarıyla harika bir oyanın daha anlatımını sizinle paylaşıyoruz. Aşağıdaki kolaj resminde tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Çeyizlik İğne Oyası Yapılışı

Çeyizlik İğne Oyası Yapılışı

Çeyizlik yazma ve tülbentlerde kullanabileceğiniz bir oya modeli. Bu örnekte fiyonklarla süslenmiş. Kelebek oyasını anımsatan bu oyanın yapımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın