İnci boncuklu çıtı pıtı iğne oyası yapılışı

Anne ve Çocukları İnci Boncuklu Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

Anne ve çocukları gibi mükemmel bir ismi alan inci boncuklarla yapılan çok şirin, çıtı pıtı iğne oyası modeli tüm ayrıntılarıyla bu sayfadadır.

Anne ve çocukları boncuklu iğne oyası

Siz hangi iğne oyalarını seviyorsunuz? Yoksa herkes gibi boncuklu olanlarına siz de mi bayılıyorsunuz. Kadınlar yazmaları için boncuklu oyalar kullanmayı 2018 yılında çokça tercih etti. Instagramda iğne oyaları sayfalarına baktığınız zaman karşınıza en çok çıkacan olanlar boncuklu oya modelleridir. Üstelikte yüzlerce farklı modelde oya bulunuyor. Farklı farklı boncuklarla çok değişik oyalar yapılmaktadır.  Trend oyalar sipariş açısından da çok ilgi görüyor. Bazı kişiler sadece boncuk oyası istedikleri için en popüler olanlarını bulup göstermek gerekiyor. O modeller arasından beğendiklerinin siparişlerini veriyorlar.

Çıtı Pıtı İğne Oyaları

Siz hangi boncukları kullanacağınıza karar verdikten sonra model seçmelisiniz. Hangi oya hangi yazmaya uygundur diye bilmek gerekiyor. Bunları bildikten sonra oyayı yapma kısmı en kolayı.

İnci Boncuklu Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın