Anneler Gününe Yakışır Yelek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz annelerin çok severek kullandığı ve kış aylarında en çok tercih ettiği örgü modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de yelek ceket örgü modellerini anneleriniz için el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modellerini seçerken gösterişli olmalarını da özen gösterdik. Gösterişli olmasının yanı sıra oldukça kullanışlı olan modeller farklı boncuk ve çiçek detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu modelleri inceleyerek tarzınızı uygun renklerde hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan gri renk tercih edilen örgü modeli uzun hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli dilediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan örgü modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli işçilikle olması ile en çok satanların modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok satan bu modeli yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Pembe renk hazırlanan örgü modeli yeni gelinlere hediyelik olarak tercih edilebilir. Lohusalar için oldukça kullanışlı olan bu modeli yaparak hamile annelere hediye edebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgüyü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Çok güzel görünen model oldukça dikkat çekmektedir.

Kahverengi tonları tercih edilerek hazırlanan örgü modeli tahta düğme detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu örgü modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modeli şık tasarım ile dikkat çekiyor.

Krem renk tercih edilerek hazırlanan örgü modelini dilerseniz hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan model en sevilen modeller ve en çok satanlar arasında yer almaktadır.

Gösterişli model isteyen hanımlar görselde yer alan model oldukça gösterişli ve kullanışlıdır. Sizler de bu model anneler günü için el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz.

Mor renk tercih edilen yelek örgü modeli düz olmasıyla oldukça kullanışlıdır. Sizler de kolaylıkla modelleri yaparak satışa sunabilir ve en çok satanlar arasında yer alan modeli yapabilirsiniz.

Gri renk hazırlanan örgü modelini sizlerde yaparak anneler gününe özel hazırlayabilirsiniz. Sade ve şık görünen örgüleri sizlere sunuyoruz.

El emeği yoğun olan örgü modeli en sevilen modeldir. Sizlerde en yeni ve güzel modelleri yapabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizlerde kombinlerinize uygun renkler seçerek örgü modelini hazırlayabilirsiniz.

Genç kızların en çok tercih ettiği örgü modeli kış aylarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sizler de kış aylarına özel bu güzel modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Görselde yer alan el emeği yoğun olan örgü modeli yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Rengarenk yelek örgü modeli oldukça güzel görünmektedir.

Gösterişli Örgü Modelleri

Pratik Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Military News (Youtube)

Merhaba hanımlar videoda yer alan üç günde örüp bitireceğiniz yelek örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizler siyah renk tercih edilen örgü modelini sizler de yaparak anneler Günü’nü hazırlayabilirsiniz. Çok satan bu modeli yaparak sizler de satışa sunabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli hediyelikler arasında en çok tercih edilendir. Dilerseniz farklı renkler tercih ederek de yapabilirsiniz. Kullandığınız iplik kalitesi örgünün duruşunu belirlemektedir farklı model seven hanımlara en güzel örgü modellerini öneriyoruz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım. Sizler de videoyu izleyerek öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Kolay gelsin.