Arife’nin Satılık Lif Örgü Modelleri

Arife’nin satılık örgü modeller ile sizlerleyiz. Arife Hanım’ın en harika ve renkleriyle şahane olan lif örgü modellerini sizler için seçtik. Kısaca kendisinden söz edecek olursak, Arife Hanım Kocaeli’de ikamet ediyor. El işine oldukça meraklı. 20 senedir örgü örüyor. Fakat Instagram hesabı 1 senedir faaliyette. Arife Hanım’ın daha fazla lif örgüleri incelemek için arifeninlifleri41 hesabını ziyaret edebilir ve hatta sipariş verebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Arife’nin satılık örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Arife’nin Birbirinden Muhteşem Satılık Örgü Modelleri

Görselde şahane tasarım bir lif örgü modeli görüyoruz. Bu örgüler aslında Arife Hanım’ın ne kadar da işinde usta ve titiz olduğunu gösteriyor. Sizler de hem eviniz için hem de çeyiz bohçaları için bu örgü modelini sipariş edebilirsiniz. Instagram’dan arifeninlifleri41 hesabını aratıp örgüler hakkında detaylı bilgi alabilir veya sipariş oluşturabilirsiniz. Görseldeki lif örgü modelinin tane fiyatı ise 18 TL’dir.

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli şahane renklerle oluşturulmuş. Siz de dilediğiniz renkte lif örgü modellerini Arife Hanım’a sipariş verebilirsiniz.

Uğur böcekli lif örgü modeli muhteşem görünüyor. Bu lif örgü modelinden her hanımın evinde olmalı. Evimizde çeşit çeşit lif örgü modellerini stokluyoruz. Bu da onlar arasında yer almalı diye düşünüyoruz. Çünkü çok şık görünüyor. Fiyatı ise yalnızca 15 TL’dir. Instagram’dan arifeninlifleri41 hesabından lif örgü siparişi verebilirsiniz.

Sarı ve beyaz renginin muhteşem uyumuyla oluşturulmuş bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgünün fiyatı ise 20 TL’dir.

Çiçekli lif örgü modelinin fiyatı ise 20 TL’dir.

Fırfırlı şahane lif örgü modelinin fiyatı 20 TL’dir. Dilediğiniz renkte bu örgü modelini sipariş edebilirsiniz. Arife Hanım’a sipariş vermek için arifeninlifleri41 Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Müthiş bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu lif örgü modellerinin tekli fiyatı ise 15 TL’dir. Kolay sipariş verebilmek için arifeninlifleri41 Instagram hesabına ulaşabilirsiniz. Arife Hanım’a bizimle lif örgü modellerini paylaştığı için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Arife’nin Müthiş Satılık Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.