Boncuklu yeni tığ oyası yapılışı

Arkadaşı Bu Boncuklu Tığ İşi Oya Modelini Yapmasını İstemedi

Arkadaşı bu tığ işi oya modelini yapmasını istemedi, neden acaba? Oya sandığım kanalında yayınlanan ve kanal sahibinin arkadaşının yapmasını istemediği boncuklu tığ işi oya modeli.

Oya sandığım kanalında yayınlanan sıralı boncuklu oyası için kanal sahibine arkadaşı yapmasını istememiş. Bunun nedenini kanal sahibi bilmese de yorum yazanlar bunun birkaç cevabını vermiş. Yorumlar arasında oyanın çok güzel ve mükemmel bir tığ işi model olduğunu söyleyen bayanlar modelin şıklığından dolayı arkadaşının yapmasını istemediğini söylüyorlar. Tülbentte güzel görünen ve kanal sahibinin döktürdüğünü söyleyen yorumcular bu tığ işi oya modelini çok beğenmiş olmalı.

Boncuklu yeni tığ oyası

Eskiden boncuklu tülbentler daha çok kullanılsa da şimdiki tığ işi oyaların şıklığından dolayı yazmalarda daha güzel duruyor. Çok fazla tığ işi model olmamasından dolayı eski yazmaların hepsi birbirine benziyor. Fakat şimdi hepsi yeni tığ işi modelle yapılan yazmalar bulabilirsiniz.

Tek sırada biten bir tığ işi oya. Düz renk yazmalarda harika olabilecek bir tığ işi oya modeli. İnciler ipe dizili ve küçük boy plastik inciler kullanılmıştır. Somon rengi 329 numara ip, yazma cenk marka ve tığlama 2 zincir ile yapılmıştır. İp sabitlenir ve tığa 2 defa dolanır. Yazma alınır tığ battısına girilir, 2-2-2 çıkılır. 4 zincir çekilir ve bir yuva yapılır. Sonrasında aşağıya 4 sık iğne yapılır.

Arkadaşının İstemediği Boncuklu Tığ İşi Oya Modelinin Video Anlatımlı Yapımı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın