Aşk Dolu Tığ İşi Kolay Kalpli Patik Modeli

Sizin için hazırladığımız, aşk dolu tığ işi kolay kalpli patik modeli ile kalbiniz ayağınızda atacak.

Yapımı çok kolay olan, bir çift patiği bir günde bitirebileceğiniz, romantik bir patik modeli. Modeli ister patik, isterseniz de çorap olarak örebilirsiniz.

Kalplerle daha çok uyum sağlayan patikler için, taban rengini kırmızı, kalpleri beyaz olarak örebilirsiniz. Kalpli patik modeli ile kışın ayaklarınız üşümeyecek.

Kalpli modeli öğrendikten sonra, berelerinizde, kazaklarınızda bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu modelle örülmüş, lacivert beyaz kazak, çok şık duracaktır.

Modele, sihirli halka yapımı ile başlıyorsunuz. Model birçok patik modelinde olduğu gibi örmeye tabandan değil, uç kısmından başlıyorsunuz. Dikkat edilmesi gereken durum, boğaz kısmının çok sıkı ya da çok gevşek olmamasıdır.

Detaylı anlatımı için Örgü dünyası youtube kanalına çok teşekkür ederiz. Siz de kanalına abone olup, beğenirseniz çok seviniriz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın