Aşkın Rengi Kırmızı İnci Boncuklu Çiçekli Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Kırmızı yazma ile gelen mutluluk için boncuklu tığ oyası modeli. İnci boncuklarla çiçekli oyalar hazırlanıp yazmalara işleniyor.

Kırmızı aşkın, siyah ise yaşamın rengidir. Bu sözü bir çoğunuz bilir. Kırmızı aşkı simgeliyor. Sevgi ve aşk konularında hep kırmızı rengi ön plana alınır. Bundan dolayı da kırmızı yazma oya modeline kırmızı ile gelen mutluluk ismi verilmiştir.

İki tane yan yana bulunan ve biri küçük diğeri biraz daha uzun olan çiçeklerden oluşan oya modelinin her birinde birer tane inci boncuk kullanılmıştır. Sarı, beyaz ve mor renkleri sevenler için daha önce boncuklu iğne oyaları paylaşımında bulunmuştuk.

Bu anlatımlı modelde ise kırmızıya aşık olanlar için güzel bir örnek paylaşıyoruz. Baştacı oyalar tarafından yayınlanan 9 dakikalık oya videosunda kırmızı yazmaya işlenen oya modeli anlatılmıştır.

Renk renk yazmalar yapmanız için en güzel boncuklu oyaların anlatımlarını yayınladık.

Modelin Videolu Anlatımı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın