Aşkın Rengi Kırmızı Örgü Yelek Modeli Yapımı

Hırka, yelek, battaniye öreceklere aşkın rengi kırmızı örgü modeli. Şiş işi örgü deseni ile çok örgüde kullanılabilen bir model öğrenebilirsiniz.

Aşkın rengi kırmızı örgü yelek modeli yapılışı

Kırmızı rengini kadınlar çok severler. Kıyafetlerde, rujda, ayakkabıda ve elbisede her şeyde ve özellikle örgü modellerinde kırmızı daha çok tercih ediliyor. Kadın en çok kullandıkları ve ilgi gösterdikleri renklerin en başında geliyor. Peki bu kadar yerde kırmızı kullanılıyor da örgülerde neden kullanılmasın? Bir yelekte veya bir battaniye neden kırmızı yün iplerle örülmesin ki? Üstelikte örgü örneğine o kadar çok yakışan bir renk tabiki de kullanılmalı. Kırmızı rengin önemini belirtmek için örneğin adına aşkın rengi kırmızı örgü ismi verilmiştir. Bu model hırka, yelek ve hatta battaniye örülebilen bir örgü modelidir.

Aşkın rengi kırmızı örgü yelek modeli

Tüm Türkiye’ye soğuklar gelmeye başladı. Artık dışarıdan çok içeride vakit geçiriliyor. Ya televizyon başında ya ev işleriyle, ya da el işleriyle vakit geçiriliyor. El işleriyle vakit geçirenler yazma, havlu, yelekler, bebek örgüleri ve battaniyeler örüyorlar. Tüm örgülerde kullanılabilen kırmızı örgü modelini öğrenmek isteyen aşağıdaki videoyu izleyebilir.

Aşkın Rengi Kırmızı Örgü Yelek Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın