Avrupa’da Gündem Olan Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar gösterişli seven hanımlar için tülbent kenarlarını seçmiş olduğunuz boncuk oyaları oldukça önemlidir. Seçmiş olduğunuz boncuk oyası tülbentinizin gidiş aşamalarını belirlemektedir. Renkli tülbent kenarına yapılan renkli boncuk oyaları oldukça güzel görünmektedir. Sizler de çeyizlerinize bu güzel boncuk oyalarını yapabilirsiniz günlük kullanıma ve özel günlerde tercih edebileceğiniz boncuk oyaları tarzınıza uygun şekilde hazırlanmalıdır. Kum boncuklarıyla hazırlanan boncuk oyaları kibar görünen modeller arasında yer almaktadır. Kristal boncuklar ile hazırlananlar ise özel günlerinize size eşlik edecek olan boncuk oyaları dır. Sizler tarzınıza uygun renklerde boncuk oyalarını seçerek en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapıp bitireceği kadar kolay olan boncukla oya modellerinde sizin için ekledik ağır model seven hanımlar işte daha fazla boncuk kullanarak bu modellere sahip olabilir. Hadi birlikte en yeni ve güzel boncuk oya modellerine göz atalım.

Sade ve Şık Boncuk Oyası Modelleri

Rengarenk hazırlanan boncuklu oya modelini dilerseniz kristal ve kum boncukları hazırlayabilirsiniz.

Rengarenk tülbent kenarına yapılmış olan çok fazla boncuk kullanılarak hazırlanan boncuklu oya modeli en sevilen modeller arasında yer alıyor.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan boncuk oyası oldukça şık görünmektedir. Sizler de günlük yaşamımıza uygun olanı boncuk oyası modelini yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan boncuk oyası modeli kolay modeller arasındadır. Sizler de boncuklu model yapmak istiyorsanız bu güzel modeli yapmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Boncuk Oyaları

Renkli Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Derya Topak (Youtube)

Videoda yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan renkli boncuk oyası oldukça güzel görünmektedir. Sizler de rengarenk hazırlanan boncuk boya modellerini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan boncuk oyası modeli yeni öğrenen hanımların bile yapabileceği kadar kolay bir modeldir. Sizler de bu kolay modeli yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model isteyenlere ise bu güzel modeli değiştirerek yapmalarını öneriyorum. Günlük yaşama uygun olan boncuklu oya modeli rengarenk tercih edilmiştir. Sizler de bu modeli dilerseniz tek renk boncuklar ile hazırlayabilirsiniz. Video da detaylı şekilde yapım aşamalarına ulaşabilir ve sizler de yapmaya başlayabilirsiniz.