Ayıcık Motifli Resimli Anlatımlı Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Bugün sizlere çok severek öreceğiniz, bembeyaz ayıcık desenli yelek modelini anlatacağız. Zaman kaybetmeden örmeye başlamaya ne dersiniz?

Ayıcık desenli yeleği çocuklarınız da çok sevecek. Yeleğimizin yapılışı için ihtiyacınız olan bir yumak orta kalınlıkta ip, üç buçuk numara şiş, altı çıt çıt düğme, ve desenli aplike yeterli olacaktır.

Bir yaş bebekler için uygun olan modele, doksan altı ilmek ile başlayıp beş haroşa sırası örüyoruz.

Tek parçada örülen yelek için düğme kullanabileceğiniz gibi çıt çıt ta kullanabilirsiniz. Yeleğin ilmeklerini azaltıp ya da çoğaltıp büyüğünü ve küçüğünü örebilirsiniz. Ayıcık desenli aplike bulamazsanız farklı desenlerde kullanabilir ya da iğne ile desen yapabilirsiniz.

Elaydi_knitting’e şahane modeli çok güzel bir şekilde anlattığı için kendilerine teşekkür ederiz. Bu modelle ördüğünüz yelekleri iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.