Ayrılsak Ölürüz Biz Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Ayrılsak Ölürüz Biz Ajurlu Örgü Yelek Modeli

Kış aylarına girerken örgü yelek yapanların sayısı da artıyor. Şiş işi güzel yelek yapmak isteyenlere ayrılsak ölürüz biz örgü modeli.

Kış aylarında örgü yapanların sayısı yaklaşık olarak 10 katına çıkıyor. Yaz aylarında tatil veya bahçe işlerinden fırsat bulamayan kadınlar kış aylarında örgüye yöneliyorlar. Örgü ile en fazla yapılanlar arasında da yelekler bulunuyor. Gerek gelin yeleği, gerekse de çeyizlik yelekler boş vakitlerde rahat rahat örülüyor. Bir çok kişi örgüyü kış aylarında öğreniyorlar. Zaman konusunda çok fazla sıkıntı çekilmediği için örgüye rahat kafayla başlanıp bitirmek kolay oluyor. Ajurlu örgüler en rahat örülebilenlerin başında geliyor. Şişe ilmekleri dizerek örgüye başlanıp sonrasında aralara motifler ekleniyor.

Ayrılsak Ölürüz Biz Örgü Yelek Modeli

Ayrılsak ölürüz biz adı verilen örgü modelinde yan yana dizili olan ajurlu büyük deniz minaresi örgü motifleri yerleştirilmiştir. Şişle örülür ve yeleklere uygulanır. Kışlık örgüler ve çocuk örgüler için uygundur. Malzemeler hazırlandıktan sonra yapılışı oldukça kolay, motifleri göz alıcı. Örgü hanem adlı kanaldan alınan anlatımlı video sayesinde kısa sürede yelekler örüp bitirilebilir. Örgü motif anlatımı 10 dakikalık videodadır.

Ayrılsak Ölürüz Biz Örgü Bayan Yelek Modeli Yapımı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Ayrılsak Ölürüz Biz Ajurlu Örgü Yelek Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın