Ayşegül Hanım’ın Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Ayşegül Hanım’ın şahane tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. En yeni ve en mükemmel tığ oyası modelleri sizleri bekliyor. Yozgat’ta yaşayan Ayşegül Hanım küçüklükten beri el işi ile uğraşmayı çok seviyor. 2 yıl önce açtığı Instagram sayfasında tığ oyası siparişi almaya başladı. Fakat şansı pek yaver gitmedi. Ne yazık ki emeğinin karşılığını alamadı. Tığ oyaları harcanılan emeğe ve kullanılan malzemeye göre fiyatlandırılıyor. Bu fiyatlandırmayı kabul etmeyenler olmuş ve bazı sağlık sebeplerinden dolayı 3 ay önce sipariş almayı bırakmış. Kendilerine acil şifalar diliyoruz. Ayşegül Hanım şuan ise Instagram hesabı olan tigisi_oya_dunyasi ‘nda birçok hanımın yaptığı tığ oyası modellerini paylaşıp tanıtımlarını yapıyor ve bizlerle buluşturuyoruz. Şimdi dilerseniz Ayşegül Hanım’ın şahane tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Ayşegül Hanım’ın Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli harika görünüyor. Ayşegül Hanım’ın seçimleri de oldukça güzel. Sizler de bu ve bunun gibi birçok model için Instagram’da tigisi_oya_dunyasi yazarak aratabilirsiniz. Gördüğünüz tığ işi oya modellerine hayran kalacaksınız.

Mükemmel bir tığ işi oya modeliyle sizlerleyiz. Bu tığ oyasını hem hobi olarak yapabilir hem de Ayşegül Hanım’ın zamanında yaptığı gibi sipariş alabilirsiniz. Şunu da göz önünde bulundurmak da fayda var. Bu tığ işi oya modelleri harcanılan zamana, emeğe ve kullanılan malzemeye göre fiyatlandırıyor. Bunun için emekçi hanımları zor durumda bırakmayalım. Ayşegül Hanım gibi birçok hanımın kazancına da engel olmamakta fayda var.

Pembe başörtüsü kenarına yakışan bu tığ işi oya modelini sizler de tercih edebilirsiniz. Ayşegül Hanım çok zevkli olduğundan bizlere en güzel modelleri seçmiş. Daha fazla tığ işi oya modeli için tigisi_oya_dunyasi hesabını Instagram’da takip edebilirsiniz.

Siyah başörtüsü kenarına hangi tığ işi oya modelini yapacağınıza karar veremiyor olabilirsiniz. Bu kararsızlıklar için Ayşegül Hanım bize harika bir tığ oyası seçmiş. Sizler de bu şekilde başörtüsü kenarlarını daha şık hale getirebilirsiniz.

Ayşegül Hanım’ın Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.