Babaanne Çatlatan En Güzel Örgü Modelleri

Detaylarına hayran kalacaksınız birbirinden güzel bebek örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bebek örgü modellerini sizler de yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça çok beğeni alan ve tercih edilen örgü modellerini eklerken sizlerin istediği tarzlarda olmasına özen gösterdik. Sizler de beğendiğiniz modelleri dilediğiniz renklerde yaparak bebekleriniz için bu modelleri hazırlayabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan bebek örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sade model seven annelere tek renk örgüleri önerirken gösterişli model seven anneleri ise rengarenk modeller hazırlamalarını öneriyorum. Yapım aşaması kolay olan modelleri yeni öğrenen hanımlarda yapabilir. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Örgü Modelleri

Yelek örgü modeli kız bebekleri de çok yakışacak kız bebeği olan anneler bu modeli dilerseniz beyaz ve pembe renkleri kullanarak hazırlayabilirsiniz. Düğmelerini ise boncuk detayları ile hazırlayıp en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan iki renk hazırlanmış olan ceket örgü modeli en çok tercih edilen son zamanların en gözde modeli arasında yer alırken sizler de bu modeli yapıp maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Set halinde hazırlanmış olan örgü modeli şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de bu modeli dilerseniz hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Kız bebek elbise örgü modeli çok şık görünmektedir sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken örgü modelini yaparak kız bebek annelerine hediye edebilirsiniz.

Çiçekli Örgü Modelleri

En Yeni Battaniye Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: M.tasarimevi (Youtube)

Video da yer alan battaniye örgü modeli en kolay modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu battaniye örgü modelini yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sade model seven janımlar tek renk hazırlarken gösterişli model isteyenler rengarenk örgüler hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Videoda detaylı şekilde örgü modelini dilerseniz çiçek ve boncuk detayları ile de süsleyebilirsiniz. Tarzınıza uygun hale getireceğinizi örgü modeli son zamanlarda çok tercih ediliyor maddi kazancı elde etmek için çok tercih edilen bu modeli yapıp satışa sunabilirsiniz. Kolay gelsin.